حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1664849/35 زمان: 09:14   1398/11/08 بازدید: 13,779

یادگاری استراماچونی مرد اول آبی ها

دوحه در انتظار کلاس گلزنی شیخ استقلال

دبل در اولین بازی آسیایی باعث شد تا شیخ استقلالی ها با تعریف و تمجید بسیاری از رسانه های دوحه برای بازی حساس امشب روبرو شود.

به گزارش "ورزش سه"، شیخ دیاباته یک بار دیگر ارزش های خود را به رخ کشید و این بار عصای دست فرهاد در دبی شد تا این تیم به پلی آف نهایی با الریان برسد. یادگاری بزرگ استراماچونی برای استقلال مقابل حریف کویتی بار دیگر کلاس بالای خود را نشان داد و با دو گل دیدنی که کمتر مهاجم حال حاضر فوتبال در ایران توانایی ثبت آنها را داشت بیش از پیش مورد توجه همگان قرار گرفت.


دیاباته که بازگشتش به استقلال آن هم بعد از اتفاقات تراژیک رقم خورده در یکی دو ماه گذشته جنجال های زیادی رقم زد مقابل الکویت توانست بار دیگر انتظاراتی که می رفت را برآورده با دبل مورد توجه رسانه های قطری قرار بگیرد تا جایی که آنها در یکی دو روز گذشته از مهاجم تنومند و گلزن استقلال به عنوان کابوسی بزرگ برای مدافعان الریان نام بردند.
امشب در دوحه اما طرفداران در انتظار دیدن کلاس درس متفاوت از گلزنی های شیخ دیاباته هستند، مردی که با روحیه و انگیزه بالا قصد دارد قصه ای متفاوت برای خود و استقلال بنویسد تا این تیم با صعود به مرحله گروهی ACL تمامی خاطرات تلخ هفته ها و ماه های گذشته را به دست فراموشی سپرده و روزهای خوشی را استارت بزند.

 


یادگاری بزرگ استراماچونی در اردوی استقلال مسلما امشب یکی از کلیدی ترین مهره های فرهاد مجیدی است و تقابل او با مدافعان الریان صحنه های جذاب و تعیین کننده ای را رقم خواهد زد که طرفداران استقلال امیدوارند با نمایش جدید شیخ و پنجه های ببر صعود به مرحله گروهی را مزه کنند.

 

روزنامه استادالدوحه یکی از رسانه های امروز دوحه بود که نسبت به درخشش احتمالی دیاباته به سرمربی و مدافعان الریان هشدار داد که خطر شیخ را جدی قلمداد کنند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.