کد خبر: 1667235/50 زمان: 23:46   1398/11/18 بازدید: 22,868

اینزاگی: پیراهن 9 میلان را به زلاتان بدهید

پیپو اینزاگی پیش‌بینی خود را از نتیجه دربی روز یکشنبه میلان اعلام کرده و می‌گوید زلاتان ابراهیموویچ  باید پیراهن شماره 9 میلان را به تن کند.

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپو اینزاگی، مهاجم سابق و اسطوره باشگاه آث میلان که در حال حاضر هدایت تیم بنوونتو در سری ب فوتبال ایتالیا را به عهده دارد در زمان درخشش در میلان پیراهن شماره 9 این تیم را به تن می‌کرد ولی بعد از او هیچیک از مهاجمینی که با هدف جایگزینی‌اش به سن‌سیرو آمدند نتوانستند به اندازه پیپو موفق باشند.

 

 

اینزاگی در آستانه دربی روز یکشنبه میلان در مقابل اینتر گفت:" هر کس که با پیراهن شماره 9 میلان گلزنی کند من خوشحال خواهم شد. پس بیاید این طلسم را بشکنیم. بازنشسته کردن پیراهن شماره 9 درست نیست چون یک نفر همیشه باید این شماره را به تن کند. من امیدوارم ایبرا تصمیم بگیرد این شماره را بپوشد چون شانه‌های او آنقدر پهن و قوی هست که بتواند بار این پیراهن را به دوش بکشد".

 

اینزاگی همچنین درباره دربی دلا مادونینای روز یکشنبه گفت:" امیدوارم دربی روز یکشنبه بازی عالی‌ای باشد و اگر میلان برنده دربی باشد من خوشحال خواهم شد. متاسفانه بازی دربی درست همزمان با بازی بنونتو خواهد بود. برای من عجیب خواهد بود که نتوانم دلا مادونینا را تماشا کنم".

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.