حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1668106/29 زمان: 15:26   1398/11/23 بازدید: 25,115

کنایه سنگین مدیر لیورپول به کوتینیو

پیتر مور مدیر اجرایی باشگاه لیورپول با یادآوری جدایی کوتینیو در ژانویه 2018، آن را اقدامی مثبت از سوی باشگاه عنوان کرد.

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپه کوتینیو تابستان 2017 هر کاری برای ترک لیورپول انجام داد ولی نتوانست مجوز جدایی را دریافت کند. بارسا دست از تلاش بر نداشت و ژانویه 2018 پیشنهادی جدید به لیورپول ارائه داد و این بار توانست ستاره برزیلی را به خدمت بگیرد. 120 + 40 میلیون یورو رقم نهایی انتقال کوتینیو به بارسلونا بود اما دوران حضور او در بارسا تنها یک سال و نیم به طول انجامید و به سبب بازی های نه چندان درخشان، قرضی با بند خرید دائمی راهی بایرن شد.

او در بایرن نیز نتوانسته انتظارات را برآورده کند و گفته می شود بند خرید او فعال نخواهد شد. این روزها شایعاتی مبنی بر تمایل لیورپول برای بازگرداندن کوتینیو شنیده می شود.

 

 

 

 

پیتر مور مدیر اجرایی لیورپول در واکنش به این اخبار به میرر گفت:« وقتی کوتینیو جدا شد، در تیم شاهد تغییراتی اساسی بودیم. نه تنها در ساختار که حتی در شکل بازی. اگر به یاد داشته باشید، وقتی کوتینیو دو سال پیش از جمع ما جدا شد، کلوپ شکل بازی تیم را تغییر داد و ما از آن پس با روشی دیگر بازی می کنیم. پس از کوتینیو در ادامه فصل ما حتی یک بازی را هم واگذار نکردیم و به فینال لیگ قهرمانان هم رسیدیم.»

 

مور ادامه داد:« قصد کم ارزش جلوه دادن کوتینیو را ندارم ولی تغییر شکل بازی با رفتن او کاملا به سود ما شد. با پول حاصل از فروش کوتینیو هم توانستیم آلیسون بکر را جذب کنیم.»

 

کوتینیو فصل جاری 27 بازی برای بایرن انجام داده، هفت گل زده و هشت پاس گل داده اما این آمار تقریبا خوب برای فعال کردن بند خرید 120 میلیون یورویی او کفایت نمی کند.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.