حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1668220/34 زمان: 12:46   1398/11/24 بازدید: 11,027

احتمال کنار گذاشتن یک تیم دسته اولی از مسابقات 

کمیته اخلاق در تلاش برای صدور رای پرونده هایی است که به موجب آن تیم های شهرداری تبریز و داماش گیلان از سفر به کرمان و انجام بازی با مس خودداری کردند. 

به گزارش "ورزش سه"، در این بین پرونده شهرداری تبریز کمی قطور تر است به این خاطر که علاوه بر عدم سفر به کرمان برای انجام بازی با مس در خانه ی خود زمینه برگزاری بازی با بادران تهران را مهیا نکرد و بادران در سفر به تبریز بدون برگزاری بازی با شهرداری به تهران برگشت که البته نتیجه این بازی 3 – 0 به سود بادران تهران اعلام شد. 

 

بر اساس قانون تیمی که در دو بازی متوالی یا متناوب بدون عذر موجه شرکت نکند از جدول بازی های لیگ یک کنار گذاشته خواهد شد. آخرین تیمی که با چنین دردسری مواجه شد تیم اتکا گلستان بود که به خاطر غیبت در دو بازی از جدول بازی های لیگ یک کنار گذاشته شد. جالب اینکه بر اساس قانون چنین تیم هایی به دو دسته پایین تر سقوط داده خواهند شد. 

 

تیم شهرداری تبریز علاوه بر عدم برگزاری با بادران تهران در بازی با مس کرمان هم حاضر نشد و حالا خطر کنار گذاشتن از بازی های لیگ یک این تیم را تهدید می کند. 

 

رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور با حضور 18 تیم در یک گروه دنبال می شود و در پایان تیم های اول و دوم مستقیم به لیگ برتر صعود می کنند و سه تیم انتهای جدول هم جای خود را به تیم های برتر دسته دومی خواهند داد. 

 

به زودی رای کمیته اخلاق در خصوص پرونده تیم های شهرداری تبریز و داماش گیلان اعلام خواهد شد. قبلا سازمان لیگ پرونده این دو تیم را توامان علاوه بر کمیته انضباطی به کمیته ی اخلاق و حراست فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.