حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1668413/43 زمان: 17:10   1398/11/25 بازدید: 50,809

منشا موقعیت الدحیل را نزد (عکس)

مهاجم نیجریه ای گل گهر در دقایق پایانی نیمه اول بازی برابر صنعت نفت یک موقعیت گل بسیار خوب را از دست داد.

به گزارش" ورزش سه"، گل گهر در نیمه اول با گل یونس شاکری از صنعت نفت در آبادان پیش بود که منشا یک موقعیت عالی را از دست داد. در این لحظه در حالی صنعت نفت برای جبران گل جلو کشیده بود یک پاس در عمق عالی برای منشا فرستاده شد و او را با دروازه بان صنعت نفت تک به تک کرد. منشا که از نیمه استارت زده بود اما از پشت محوطه جریمه تصمیم به ضربه زدن گرفت که سالاری توپش را به کرنر فرستاد.


این موقعیت منشا خیلی شبیه موقعیتی بود که در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با پیراهن پرسپولیس برابر الدحیل داشت. منشا در بازی برابر الدحیل در موقعیت حتی دشوار تر از مدافع حریف عبور کرد و وارد محوطه جریمه شد. منشا برابر الدحیل اما تصمیم گرفت وارد محوطه جریمه شده و سپس با یک حرکت بدن و دریبل دروازه بان، دروازه حریف را باز کرد.

 

 

 


اگر منشا در برابر صنعت نفت هم به جای ضربه زدن از بیرون هجده قدم ، به درون محوطه جریمه می رفت می توانست گل گهر را در همان نیمه اول در موقعیت خوبی برای کسب یک برد ارزشمند قرار دهد. البته که منشا تازه به گل گهر آمده و شاید اگر آمادگی بدنی اش بالاتر بود می توانست گلی شبیه به گلش برابر الدحیل به ثمر برساند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.