حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1670226/7 زمان: 20:26   1398/12/04 بازدید: 12,432

فکر نکنید ما آدم آهنی هستیم

نکونام: سری آ لغو شد، ما چرا لغو نکنیم؟

سرمربی تیم فولاد می‌گوید چه بهتر است که بازی‌های لیگ برتر به مانند بازی‌های سری آ ایتالیا لغو و به زمان دیگری موکول شود.

به گزارش "ورزش سه"، جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد در گفت وگو با رسانه باشگاه فولاد در ابتدا گفت: جا دارد در ابتدا مصیبت وارده را به آقای حمید رجبی مربی فولاد تسلیت بگویم و از خداوند برای عموی بزرگوار ایشان طلب آمرزش داریم و برای آقای رجبی و دیگر بازماندگان از پیشگاه الهی صبر مسئلت داریم. »


سرمربی فولادخوزستان درباره انجام دیدارهای لیگ برتر بدون حضور تماشاگران گفت: خیلی خوب است مسئولان به فکر سلامتی هواداران هستند و به نظرم این یک تصمیم خوب بوده اما سوال این است که جان بازیکنان و دیگر اعضای تیم مهم نیست؟ هر تیم برای یک دیدار خارج از خانه باید با هواپیما مسافرت کند، در هتل مستقر شود و مدام با دیگر اعضای جامعه در تماس باشد. این به هیچ وجه خوب نیست.»

 


نکونام اضافه کرد: «من از مسئولان سوالاتی دارم؛ مگر داخل هواپیما آلودگى نیست ؟! مگر داخل جاهاى عمومى آلودگى نیست ؟! مگر مربیان ،مدیریت و کادر تیم جزو مردم نیستند؟ مگر ما نیاز به پیشگیرى نداریم؟! حتماً باید چند نفر مبتلا شوند تا به فکر بیفتیم؟! ما ورزش می‌کنیم که مردم شاد باشند و نشاط در جامعه به وجود بیاید. ما هم از مردم هستیم. بازیکنان نیز هم خانواده دارند و هم دوست  و هم فامیل. این خوب نیست که آنها هم در خطر ابتلا به بیماری باشند. وقتى شهر را قرنطینه می‌کنند ، یعنى تمام مردم در معرض بیمارى هستند. آقایان لطفاً به فکر باشید و فکر نکنید بازیکنان و مربیان و مسئولان یک تیم آدم آهنی هستند!»


نکونام  در پایان گفت: «فکر می‌کنم بهتر باشد که بازی‌ها کاملا لغو شود، اکنون شنیدم که بازی‌های سری آ نیز لغو شده است، خوب است که از کارهاى خوب همیشه الگو برداری کنیم.  از روز شنبه کل بازی‌های لیگ چین هم لغو شده است. می‌دانیم فرصت‌ برای اتمام لیگ کم است اما سلامتی همه مردم، بازیکنان و تماشاگران خیلی اهمیت دارد.»

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.