حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1670254/47 زمان: 22:08   1398/12/04 بازدید: 222,490

آقای پیروانی به شما که نباید توضیح بدهیم

قلعه‌نویی: یکی به ذکر اعتقاد دارد و یکی به شب زنده داری!

امیر قلعه نویی می‌گوید که آن ها ویدیوهایی متفاوت از اتفاقات امروز دارند که اجازه پخش داده شود، منتشر خواهند کرد.

به گزارش "ورزش سه"، امیر قلعه نویی سرمربی تیم سپاهان در برنامه شب های فوتبالی حضور یافت و درباره موضوعات مختلف درخصوص این بازی، اظهار نظر کرد. او در مورد اتفاقاتی که در هتل رخ داد صحبت کرد و همچنین به اظهار نظرهای مسئولان سازمان لیگ و پرسپولیس نیز واکنش نشان داد.

 

* 90 دقیقه با هواداران مذاکره کردیم

 

قلعه نویی در ابتدای صحبت هایش گفت: من خدا را گواه میگیرم در کل زندگیم به جز حقیقت و عدالت حرفی نزدم و هر حرفی زدم خدا را در نظر گرفتم. من توقع داشتم بخش دیگری از مصاحبه ام را پخش کنید که از هواداران خواستم از فوتبال لذت ببرند و حتی اگر به من هم توهین کردند، از سپاهانی ها خواستم که توهین نکنند چون اگر اتفاقی بیفتد یک عمر شرمنده می‌شویم.

 

وی افزود: از آقای خسروی ممنونم که قانون را به دوستان یادآوری کردند. ما وظیفه داریم به قانون احترام بگذاریم و تمکین کنیم، یک بحث هم این است که میزان رای مردم است و هرچند که الان رای مردم برای دوستان اهمیت ندارد. اما ما از دیروز برنامه اردویی را برگزار کردیم و آمادگی بازی را هم داشتیم و ما همه کارهایی که باید برای یک بازی می‌کردیم را انجام دادیم. آقای سهیل مهدی گفتند در اتوبوس لخت شوید، الان دو ساعت قبل بازی تدارکات لباس ها را به رختکن می‌برد و آماده می‌کند. می‌خواهم درباره تاریخ ها صحبت کنم؛ یک زمانی برای بازی استقلال - فولاد تاریخ گذاشتند، فولاد گفت آقا ما بازی نمی‌کنیم، الان بازی به 28 اسفند افتاده. یعنی باشگاه فولاد از حق خودش استفاده کرده و گفته در این تاریخ به صلاح منافع باشگاه نیست بازی کنم، چطور می‌شود بازی پارسال ما با ذوب آهن را از ما می‌گیرند و 6 فروردین می‌دهند. سوال دیگر این است: چطور بازی جام حذفی 4 ساعت تاخیر دارد و چرا قانون حاکم نیست؟

 

قلعه نویی همچنین گفت: ما یک ساعت و نیم تلاش کردم و بنده رفتم از هواداران خواهش کردم، بعد از من آقای کیانی رفت، فیلم هایش وجود دارد. هواداران می‌گفتند اصلا نروید چون در حقشان اجحاف شده است.

 

* فیلم هایی داریم که نمی‌توانید پخش کنید!

 

او در ادامه صحبت هایش با اشاره به صحبت های یگان ویژه گفت: فیلم هایی که داریم، اگر دوستان اجازه دادند ما نشان می‌دهیم که ببینند آنجا چه وضعیتی بوده. ما فیلم ها را ارسال می‌کنیم شما اگر توانستید نشان دهید. ما از دیروز در اردو بودیم، اتوبوس ما 13:30 آمد. من و آقای کیانی خواهش کردیم، تماشاچی متفرق نشده، یک سری اتفاقات افتاد که اینجا جای صحبت درباره اش نیست.

 

امیر قلعه نویی در خصوص اتفاقات رخ داده گفت: برای تیم ما آن مشکلات پیش آمد و آقای استاندار و وزیر و... ورود کردند و گفتند به خاطر منافع ملی بازی را انجام بدهید. تماشاچی از هتل نمی‌رفت و یک اتفاقاتی افتاد که یک تونل هایی را باز کردند و ما سریع رد شدیم. ما 16:25 وارد استادیوم شدیم، در آن تایم که وارد بشوی و به رختکن بروی 10 دقیقه طول می‌کشد. ما بلافاصله در راهرو شروع به گرم کردن کردیم و آقای کیانی تیم را برای ورود آماده می‌کرد. تقریبا نزدیک به ساعت 5 ما گفتیم آماده بازی هستیم. این بازی هر نتیجه که داشته باشد، به جان هوتنم (پسر امیر قلعه نویی) این موضوع درست است.

 

وی افزود: یک بخشش در دست ما نبود. ما 11 شب فهمیدیم بازی بدون تماشاگر است اما من از دیروز به دنبال این بودم که بازی آرام برگزار شود. گفتم به من توهین کنید ولی بهم سنگ نزنید. ولی این چیزها که گفتم واقعیت بود و ما حدود ساعت 5 آماده بودیم. اما داوران نیامدند و دیدیم که دوستان گرمکن پوشیدند و رفتند و ما هم تمرینمان را کردیم.


* پای منافع ملی بود و گفتیم بازی می‌کنیم

 

قلعه نویی پس از پخش تصاویر از ورزشگاه گفت: ما گفتیم که هر وقت پرسپولیسی ها آماده شدند، ما می‌آییم که برویم داخل زمین. دوستان می‌گویند چرا کند آمدید؟ چون شرایط عادی نبود. به ما گفتند برای منافع ملی است و میزبانی را می‌گیرند و ما هم گفتیم تحت هر شرایطی شده برویم داخل زمین و نتیجه هر چه می‌خواهد بشود.

 

او در ادامه گفت: مربی ها با اتوبوس می‌آیند و وقتی ما آمدیم وقت چیدن ابزار تمرینی در زمین نبود. ما ساعت 5 آماده بودیم و ذکرمان را هم گفتیم و فیلم های دیگر هم هستند که بدانید شرایط خارج شدن ما چطور است. آن زمان با یک بندی تماشاگران مسیر را بسته بودند اما ما وقتی فهمیدیم منافع ملی است رفتیم داخل زمین و آماده بودیم و ذکرمان را هم گفته بودیم.

 

سرمربی سپاهان در پاسخ به این سوال که نظر او چیست، عنوان کرد: من که نمی توانم قضاوت کنم. کار من در مستطیل سبز است اما بحث این است که شهرستانی ها مظلوم‌اند. سوال من این است: چرا پارسال بازی ما با ذوب آهن در تاریخ مقرر انجام نشد؟ چرا باید سه تیم دیگر نیمه نهایی مشخص شود اما تاریخ بازی ما با استقلال مشخص نشود؟ استقلال یک بازی عقب افتاده داشت و قرار است 28 اسفند با فواد بازی کند، چه اشکالی داشت ما هم با پرسپولیس همین تایم بازی کنیم؟ من یک سوال دارم: اگر ما بازی می کردیم یک بازی بیشتر نسبت به استقلال داشتیم که عدالت نیست. بازی ها باید یک تاریخ باشد.


* بعضی ها به ذکر عادت دارند و بعضی به شب زنده داری!

 

قلعه نویی همچنین خطاب به افشین پیروانی و صحبت او درباره استفاده از جملات مذهبی در مصاحبه قبلی اش گفت: این اعتقاد ماست و بعضی ها به ذکر گفتن اعتقاد دارند و بعضی ها به شب زنده داری.

 

او همچنین در بخش دیگری از صحبت هایش گذشته را به یاد او آورد و گفت: در زمان سرمربیگری اش در تیم ملی او را با توصیه مصطفوی به عنوان دستیار (همکار) به تیم ملی آورده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.