حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1670440/29 زمان: 18:47   1398/12/05 بازدید: 20,988

گزارش مارکا

همه گزینه‌های تاکتیکی زیدان مقابل منچسترسیتی

زین الدین زیدان در غیاب ادن هازارد باید تیمش را چهارشنبه شب برابر منچسترسیتی به میدان بفرستد.

به گزارش "ورزش سه"، ادن هازارد ستاره بلژیکی و گران ترین بازیکن تاریخ رئال مادرید فصل کابوس واری را داشته است. سومین مصدومیت فصل به این معناست که ادامه فصل را از دست می دهد چرا که احتمال این که تا پایان فصل بازی کند، خیلی کم است.

برای بازی با منچسترسیتی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان و در غیاب هازارد، چهار بازیکن می توانند جانشین وی شوند: ایسکو، گرت بیل، وینیسیوس و رودریگو گوئس هر چند که گزینه های دیگری نظیر یوویچ، خامس و لوکاس واسکز هم شانس دارند اما احتمال بازی کردنشان کمتر است.

 

 

 

 

زیدان در این فصل نشان داده که در بازی های بزرگ ترجیح می دهد که با چهار یا پنج هافبک بازی کند. به این ترتیب می توان گفت که حضور کاسمیرو، فده والورده و تونی کروس در ترکیب قطعی است.

اگر رئال با چهار هافبک بازی کند، از میان مودریچ و ایسکو یکی بازی می کنند و اگر قرار باشد که تیم با پنج هافبک بازی کند، هر دو بازی می کنند. زیدان سیستم 1-5-4 را در این فصل در سه بازی تست کرده است: دو بار مقابل اتلتیکو و یک بار مقابل والنسیا. به این ترتیب بنزما تنها مهاجم نوک تیم خواهد بود.

 

 

 

 

اگر زیدان بخواهد از سیستم 2-4-4 استفاده کند، یکی از میان وینیسیوس، رودریگو گوئس، گرت بیل و یوویچ زوج بنزما خواهند بود. البته یکی دیگر از گزینه ها استفاده از سیستم 3-3-4 است که برای بازی های کم اهمیت تر مناسب است و به این ترتیب احتمال این که وینیسیوس در سمت چپ و رودریگو یا بیل در سمت راست قرار بگیرند، بیشتر است. به هر صورت باید دید که تصمیم نهایی زیدان برای دو بازی حساس پیش رو مقابل سیتی و بارسا در یک هفته آینده چیست.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.