حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1670559/42 زمان: 12:55   1398/12/06 بازدید: 63,540

شبی که اسطوره به گریه افتاد؛

اشک‌های مایکل جردن به یاد کوبی برایانت (عکس)

در مراسم یادبود کوبی برایانت، مایکل جردن به شدت احساساتی شده و اشک ریخت.

به گزارش "ورزش سه"، این مراسم در استپلز، خانه لس آنجلس لیکرز برگزار شد، تیمی که برایان بخش زیادی از کل دوران 20 سال فعالیت خود در NBA را آنجا سپری کرد. این مراسم با اجرایی از بیانسه آغاز شد. در ادامه همسر کوبی به این ورزشکار بزرگ و دختری 13 ساله اش ادای احترام کرد. هزاران نفر از هواداری و بسیاری از ستاره های افسانه ای NBA از جمله کریم عبدالجبار، مجیک جانسون، مایکل جردن، استفان کری و لبران جیمز به احترام کوبی برایانت ایستادند. افراد مشهوری همچون کانی وست ، کیم کارداشیان و جنیفر لوپز نیز در این رویداد حضور داشتند.

 

ونسا برایانت از مردم و هواداران در سراسر جهان بخاطر تسلیت آنها تشکر کرد و مدعی شد این پیام ها به او و خانواده اش کمک کرده است تا در غم و اندوه شان مقابله کنند. او سپس به کوبی خود ادای احترام کرد و مدعی شد جیانا دخترش می توانست در عرصه بسکتبال به آوازه ای همانند پدرش دست یابد.

 

ونسا همچنین از روابط نزدیک کوبی و جیانا صحبت کرد و گفت: "خدا می دانست که آنها نمی توانستند بدون یکدیگر روی این کره زمین باشند و به همین دلیل خدا مجبور شد آنها را در کنار یکدیگر ببرد. کوبی عزیزم، از جیجی ما مراقبت کن."

 

برایانت همیشه حامی قرص و محکم بسکتبال بانوان نیز بود. سابینا یونسکو، بهترین بازیکن ایالات متحده خطاب به جمع مدعی شد کوبی برایانت همیشه معلم و الگوی او بوده است. او گفت: "آخرین پیامی که برایش ارسال کردم این بود که دلم برایت تنگ شده، روحت شاد. پیام ها می روند اما پاسخی نمی آید. حس می کنم دفعه بعد که به کوبی زنگ بزنم او پاسخ خواهد داد. گاهس حس می کنم هنوز منتظر او هستم."

 

مایکل جردن که بسیاری او را بهترین ستاره تاریخ بسکتبال تمام ادوار می دانند، هنگام صحبت کردن اشک ریخت و گفت: "وقتی کوبی برایانت فوت کرد، انگار تکه ای از جان من از دست رفت. شاید مردم غافلگیر شوند، اما ما دوستان بسیار نزدیکی بودیم. همه افراد همیشه می خواستند من درباره مقایسه بین او و خودم صحبت کنم، اما من فقط می خواستم درباره خود کوبی حرف بزنم."

 

 

 

در ادامه مایکل جردن برای لحظاتی به شدت به گریه افتاد و این صحنه باعث شد جمعیت حاضر در سالن و تماشاگران در سراسر دنیا تحت تاثیر قرار گیرند.

 

او در ادامه گفت: "او اوایل که کارش را شروع کرده بود از من مشاوره می گرفت. شور و اشتیاق او مانند بچه ها بود، از زمانی که کوبی را شناختم، می خواستم تا جایی که ممکن است برایش مانند بهترین برادر بزرگ تر باشم."

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.