حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1671328/9 زمان: 18:59   1398/12/09 بازدید: 5,865

سهرابیان: نتایج سایپا به خاطر بی عرضگی ما است

مدافع تیم فوتبال سایپا می گوید نتایج ضعیف این تیم ربطی به کادرفنی ندارد.

آرمین سهرابیان در این باره به "ورزش سه" گفت: در نتایج ضعیف ما کادرفنی تقصیری ندارند، آنها همه نکات را به ما می گویند و نازک تر از گل نمی گویند. این نتایج به خاطر بی عرضگی ما است و به کارفنی ربطی ندارد، بازی که باید می بردیم را واگذار کردیم.


او ادامه داد: در نیمه اول باید 4 گل به صنعت می زدیم ولی با یک گل شکست خوردیم. کادرفنی اینقدر حمایت می کنند و با این شرایط آقای صادقی چیزی به ما نمی گوید. ایشان یک مرد با اخلاق است و یکی از فنی ترین مربی های لیگ برتر است. اگر قرار باشد کسی را کنار بگذارند باید ما بازیکنان را کنار بگذارند. باید بازیکنان را تقویت کنند نه کادرفنی و آنها دارند تلاش می کنند. تیم ما جوان است و ما بازیکنان آنطور که باید و شاید عمل نمی کنیم. خیلی راحت و سر اشتباهات بچه گانه نتایج را واگذار می کنیم.

 

او در مورد شرایط بد سایپا در جدول رده بندی می گوید: باشگاه حق دارد ناراحت باشد ولی باید پشت مربی باشد. آقای صادقی چه از نظر فنی و چه اخلاقی عالی است. خودم خیلی از ایشان یاد گرفتم و باید از ایشان حمایت شود. اگر کسی را قرار باشد کنار بگذارند ما بازیکنان هستیم.

 

مدافع سایپا در پایان گفت: اگر از کادرفنی حمایت شود قول می دهم فصل بعد یک تیم خیلی خوب می شویم. قول می دهیم از این بعد شرایط را عوض کنیم و واقعا خیلی انگیزه داریم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.