حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675096/43 زمان: 15:34   1399/01/05 بازدید: 7,592

مدیرجاه طلب در سری B تیم می خرد

موراتی: من بودم رونالدو را به اینتر می‌آوردم

مالک پیشین باشگاه اینتر می گوید که قصد خرید مجدد این تیم و بازگشت به باشگاهی که دوران باشکوهی را با آن رقم زد را ندارد.

به گزارش" ورزش سه" در روزهایی که فوتبال ایتالیا تحت تاثیر ویروس کرونا تعطیل شده است خبرجالبی از بازگشت یکی از مهمترین چهره های مدیریتی فوتبال ایتالیا منتشر شده است. ماسیمو موراتی که از اواسط دهه نود به مدت حدود بیست سال مالک و مدیر باشگاه اینترمیلان بود اینروزها گویا به دنبال خرید یک تیم از سری B است.


در گزارشی که امروز ایلجورناله منتشر کرد ماسیمو موراتی قصد دارد باشگاه کرمونزده از باشگاه های سری B ایتالیا بخرد و دوباره به فوتبال بازگردد چرا که مدیرجاه طلب اینتر در دهه نود و ابتدای قرن 21 اینروزها دلش حسابی برای حضور در فوتبال تنگ شده است.

 


البته این در حالی است که پیش از این گفته می شد که موراتی به دنبال خرید باشگاه کالیاری است که این موضوع به سرانجام نرسید. موراتی در گفت و گویی درباره بازگشتش به فوتبال و اینکه آیا قصد خرید اینترمیلان را ندارد گفت:" نه فعلا نمی خواهم به اینتر بیایم. اما اگر من در اینتر بودم هرگز اینطوری بازیکن برای تیم نمی گرفتم و خیلی مستقیم به سراغ رونالدو می رفتم و او را به اینتر می آوردم."


موراتی که هنوز نشان می دهد جاه طلبی های بزرگی را در فوتبال دارد در حالی می خواهد بازگردد که صحبت از بازگشت سیلویو برلوسکونی مدیر و مالک سابق باشگاه میلان و نخست وزیر سابق ایتالیا به فوتبال است. برلوسکونی چندی قبل سهام باشگاه مونزا را خرید و به نظر می رسد فوتبال ایتالیا باردیگر شاهد حضور دو مدیرجاه طلب فوتبالی خواهد بود؛ مدیرانی که در دوران آن ها تیم های میلان و اینتر تبدیل به قدرت های درجه یک فوتبال ایتالیا و اروپا شدند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.