کد خبر: 1675626/4 زمان: 16:29   1399/01/09 بازدید: 20,882

استوری عجیب دبیرکل جوان فدراسیون فوتبال

شکوری دبیرکل فدراسیون فوتبال با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش به شایعات دامن زده است.

به گزارش "ورزش سه"، ابراهیم شکوری که بعد از پذیرش سرپرستی دبیرکلی فدراسیون فوتبال، در این سمت شغل خود را در فدراسیون ادامه داده است، امروز و در شرایطی که فوتبال ایران در تعطیلی کامل به سر می برد، در استوری خود متنی را قرار داده که احتمالا مربوط به برخی اتفاقات پشت پرده فدراسیون فوتبال در این روزها است.

 

شکوری در این استوری نوشته: "بگذار همه دنیا با هم مذاکره کنند، تا تو نخواهی برگ از درخت نمی افتد"؛ که احتمالا منظور او مذاکره با برخی گزینه‌ها برای پست دبیرکلی فدراسیون فوتبال است.

 

بازیکن سابق فوتبال ایران که تنهاترین عضو کاملا فوتبالی در فدراسیون پرحاشیه فوتبال محسوب می‌شود، اکنون 16 ماه است که در این سمت و به شکل سرپرستی کار خود را دنبال می‌کند. موضوعی که باعث شده تا انجام برخی تصمیمات با توجه به سرپرستی با مشکل مواجه شود و دست او برای صورت دادن اقدامات باز نباشد.

 


شکوری طی مدت حضورش در فدراسیون با سمت سرپرستی دبیرکلی، همواره با انتشار پست‌های خود نشان داده که اتفاقاتی در پس پرده رخ خواهد داد، باید دید این بار ماحصل این استوری شائبه برانگیزش چه خواهد بود و آیا اقداماتی برای تغییر در این حوزه در پشت پرده در حال اقدام است یا خیر.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.