حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675715/34 زمان: 11:24   1399/01/10 بازدید: 6,157

پروژه ای که در کمپ تیم ملی متوقف شد

کاشت چمن حرفه ای در زمین شماره یک کمپ تیم های ملی یکی از برنامه های پیش روی فدراسیون فوتبال بود اما این پروژه با وجود برنامه ریزی و هم چنین عقد قرارداد با پیمانکار متوقف شده است.

به گزارش "ورزش سه"، زمین چمن شماره یک کمپ تیم های ملی مدت هاست کیفیت نامطلوبی دارد. همان زمینی که کارلوس کی روش خیلی زود از آن فرار کرد و تمرینات تیم ملی را به زمین پژوهشگاه برد و فدراسیون فوتبال هم برای اینکه تیم ملی صاحب یک زمین تمرین خوب شود زمین شماره دو کمپ تیم های ملی را به زیر کشت برد. زمین شماره دو خیلی دیر و طولانی مدت بازسازی شد به طوری که به عمر ادامه ی حضور کارلوس کی روش در فوتبال ایران قد نداد و تیم ملی تنها یکی دو جلسه در این زمین تمرین کرد.

 

با وجود تیم های ملی متعدد در بخش آقایان و بانوان به طور حتم یک زمین تمرین نمی تواند پاسخگو باشد. به همین خاطر فدراسیون فوتبال در صدد بود بلافاصله بعد از پایان عملیات بازسازی زمین شماره دو کمپ تیم های ملی زمین شماره یک را هم به زیر کشت ببرد اما اجرای این پروژه به بهانه مشکلات مالی متوقف شده است! قطع کمک های مالی فیفا و هم چنین کنفدراسیون فوتبال آسیا به فدراسیون فوتبال ایران موجب شده این پروژه اصلا کلید نخورد. از دیگر پروژه های در نظر گرفته از سوی فدراسیون فوتبال در کمپ تیم های ملی که کلید نخورده ساختمان اداری فدراسیون فوتبال است.

 

درآمدهای فدراسیون فوتبال نزد فیفا و هم چنین کنفدراسیون فوتبال آسیا ماه هاست که به خاطر تحریم های وضع شده از سوی خزانه داری آمریکا متوقف شده است و این در حالی است که این دو نهاد بر جدایی سیاست از فوتبال تاکید دارند. هر چند عباس ترابیان رییس پیشین کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال می گوید این موضوع مهم در صورتی که به طور جدی از سوی فدراسیون فوتبال دنبال شود به طور حتم یک راهکار برای آن پیدا خواهد شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.