حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1675737/50 زمان: 13:30   1399/01/10 بازدید: 7,091

سیتی استادیوم اتحاد را وقف مبارزه با کرونا کرد

باشگاه منچسترسیتی پیشنهاد داد که برای مقابله با بحران کرونا استادیوم خانگی‌اش، اتحاد را در اختیار سرویس بهداشت و درمان انگلیس قرار داد.

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه منچسترسیتی، قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس پیشنهاد داد که برای ایفای مسئولیت خود در مقابله با بحران کرونا، استادیوم خانگی‌اش، استادیوم اتحاد را در اختیار سرویس بهداشت و درمان انگلیس قرار دهد تا از آن برای آموزش پزشکان و پرستاران استفاده شود.

 

 

بر اساس این گزارش باشگاه منچسترسیتی به سرویس بهداشت و درمان این کشور پیشنهاد داده که در این روزهای بحرانی برای آموزش و تمرین پزشکان و پرستاران می‌تواند از باکس‌های وی‌آی‌پی و اتاق‌های کنفرانس استادیوم اتحاد استفاده کند.

 

در حال حاضر فوتبال انگلیس در تعلیق به سر می‌برد و امکان از سر گرفته شدن آن زودتر از دهم اردیبهشت وجود ندارد. در این شرایط باشگاه‌های انگلیسی با هدف نقش بازی کردن در مبارزه ملی با کرونا در این کشور پیشنهادهای مشابهی برای در اختیار گذاشتن استادیوم‌های خود ارائه کرده‌اند.

 

این در مورد دیگر کشورهای اروپایی هم صادق است. برای مثال باشگاه رئال مادرید اعلام کرد استادیوم خود سانتیاگو برنابئو را به عنوان مرکزی برای نگهداری تجهیزات پزشکی در اختیار نهادهای ذیربط قرار داده و سازمان هایی که بخواهند می‌توانند از این استادیوم به عنوان مکانی برای انبار و دپوی تجهیزات مورد استفاده در مقابله با ویروس کرونا استفاده کنند.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.