حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1676686/42 زمان: 20:04   1399/01/16 بازدید: 21,302

خبر بد به بارسلونا در مورد لائوتارو مارتینز

اینتر در مورد حفظ لائوتارو مارتینز، ستاره جوان آرژانتینی برای فصل بعد مطمئن است.

به گزارش "ورزش سه"، تردیدی وجود ندارد که لائوتارو مارتینز، ستاره جوان و آرژانتینی اینتر اولویت اول بارسلونا برای فصل نقل و انتقالات تابستان پیش رو بوده و در هفته های اخیر نشریات نزدیک به این باشگاه بارها اخبار مربوط به احتمال رخ دادن این انتقال را پوشش داده اند.

 

 

اما نشریه کالچومرکاتو مدعی شد علیرغم هیاهوی فراوان در مورد این انتقال، اینتر هنوز سیگنالی از سوی خود لائوتارو مارتینز مبنی بر تمایل به جدایی دریافت نکرده و در مورد حفظ او حداقل برای فصل بعد اطمینان دارد. در ماه های اخیر اخباری در مورد اینکه دستمزد این مهاجم جوان تقریبا یک میلیون یورو بوده و او یکی از پایین ترین حقوق ها در بین بازیکنان نراتزوری دریافت می کند شنیده شده، اما در واقع به خاطر به رسمیت شناخته شدن حق تصویر او از سوی این باشگاه، این رقم به 3 میلیون یورو هم می رسد و این اخبار حقیقت ندارد.

 

اگر خود لائوتارو علاقمند به جدایی باشد، اینتر در این صورت پیشنهاد بارسلونا را بررسی خواهد کرد، اما هنوز خود این بازیکن هیچ نشانه ای از تمایل به جدایی بروز نداده است. در سال های اخیر بارها شاهد اخباری مبنی بر تمایل شدید بارسلونا به جذب یک بازیکن و عدم موفقیت آنها در رسیدن به هدف شان منتشر شده و باید دید سرنوشت در مورد لائوتارو مارتینز چگونه رقم خواهد خورد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.