حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1677005/29 زمان: 15:55   1399/01/18 بازدید: 5,432

کاسیاس پیشنهاد داد

برگزاری ال کلاسیکوی خیریه پس از پایان کرونا

ایکر کاسیاس در حساب توئیتر خود به کارلس پویول پیشنهاد داد تا دیدار ستاره های سابق رئال و بارسا را پس از پایان دوران کرونا برگزار کنند.

به گزارش "ورزش سه"، دو روز پیبش بود که اعلام شد باشگاه بارسلونا برای اهدف خیریه و پس از پایان یافتن تعطیلی فوتبال، در دیداری دوستانه برابر تیم ایگوالادا به میدان خواهد رفت. امروز ایکر کاسیاس در توئیتر خود پیشنهادی مشابه را ارائه داد که طبق آن، یک ال کلاسیکو بین بازیکنان قدیمی دو باشگاه رئال و بارسا به نفع قربانیان کرونا برگزار شود.

 

 

 

 

داستان از اینجا شروع شد که حساب توئیتر لالیگا ویدیویی از ژاوی هرناندز منتشر کرد و نوشت که تماشای بازی های او چقدر لذتبخش بود.

آندرس اینیستا دیگر ستاره سابق بارسا در پاسخ نوشت؛ به خصوص اگر مثل من، هر روز او را در 5 متری خود می دیدید. کمی بعد کارلس پویول کاپیتان سابق بارسا به اینیستا ملحق شد و نوشت من که همیشه چند متر عقب تر از ژاوی و اینیستا حضور داشتم و بازی های شان را تماشا می کردم، بیشتر هم لذت می بردم.

 

ایکر کاسیاس هم زیر پست لالیگا نوشت:« من اغلب مقابل آنها(اینیستا، ژاوی) بازی می کردم و البته لذت بخش تر می شد وقتی که در تیم ملی هم تیمی بودیم. وقتی این روزهای بد تمام شوند، باید ستاره ها را دور هم جمع کنیم و یک ال کلاسیکو را برای کمک به افراد نیازمند تدارک ببینیم.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.