کد خبر: 1677268/42 زمان: 21:09   1399/01/19 بازدید: 9,383

تصمیم جدید فیفا در مورد بازیکنان آزاد

فیفا مدعی شد به بازیکنان اجازه می دهد قراردادشان تا پایان فصل معتبر بماند.

به گزارش "ورزش سه"، با شیوع ویروس کرونا و به تعویق افتادن مسابقات در اروپا، یکی از مشکلات مهم تیم ها این بود که تکلیف بازیکنانی که قراردادشان در اول تابستان به پایان می رسد چه خواهد شد و حالا فیفا در این رابطه راه حلی ارائه داده است. قراردادهای بازیکن معمولا با پایان فصل  بوده و تاریخ انقضای آن نیز  که همزمان با پایان فصل بوده، اما با توجه به شرایط فعلی قاعدتا فصول بیشتر از موعد مقرر ادامه پیدا می کند و به همین دلیل فیفا اجازه داد بازیکنان بیشتر از تاریخ پایان قرارداد و تا پایان رسمی فصل در تیم مذبور بازی کنند و تاریخ پایان قرارداد نیز زمانی فرا می رسد که تکلیف فصول در کشورهای مختلف مشخص شود.

 

 

به عنوان مثال بسیاری از قرارداد تا اول تابستان هر سال است، اما با این شرایط فصل فوتبال در کشورها ممکن است تا اواسط تابستان به طول انجامد و قرارداد بازیکنان تا آن مقطع معتبر خواهد بود.

 

همچنین قراردادهایی که از حالا برای ابتدا فصل بعد بسته شده، همان زمان شروع فصل آینده اعتبار پیدا می کنند. همچنین فیفا بازیکنان فوتبال در سراسر دنیا را تشویق کرد تلاش کنند هر چه زودتر با باشگاه ها در مورد دستمزدهایشان به توافق دست یابند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.