حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1680300/39 زمان: 12:00   1399/02/06 بازدید: 3,668

پارس جنوبی به مگنو: جراحی کن، فاکتور بیاور!

مسئولان پارس جنوبی به هافبک برزیلی خود اعلام کردند که با هزینه خودش در برزیل جراحی کند و بعد فاکتور هزینه هایش را ارائه دهد.

به گزارش "ورزش سه"، مگنو باتیستا هافبک برزیلی پارس جنوبی که قبل از تعطیلات کرونایی در یک مسابقه دوستانه با پارگی رباط صلیبی اش مواجه شد با گذشت نزدیک به دوماه هنوز با مسئولان باشگاه برای سفر به برزیل و انجام جراحی توافق نکرده است.


با وجود وعده های مکرر مسئولان پارس جنوبی برای تهیه بلیت سفر به برزیل و تامین هزینه های جراحی مگنو در کنار خانواده اش اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و آنها راهکار جدیدی پیش روی بازیکن خود گذاشته اند.


مدیران پارس به باتیستا اعلام کردند با توجه به نبود پول در باشگاه او با دریافت بخش اندکی از مبلغ قراردادش خودش بلیت تهیه کند و به برزیل برود و بعد از طی کردن مراحل درمانی فاکتور هزینه هایش را ارائه دهد تا باشگاه این پول را بپردازد.

 

 

 


باتیستا که در چنین شرایطی کاملا کلافه شده هنوز مشخص نیست چه تصمیمی برای آینده اش بگیرد اما چیزی که مشخص است او علاقه مند است به برزیل برود و ناراحتی این بازیکن ممکن است در آینده مشکلات دیگری را نیز برای پارس جنوبی به وجود آورد. 


باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی پیرامون این هافبک برزیلی رخ خواهد داد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.