حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1684998/44 زمان: 00:30   1399/03/01 بازدید: 9,744

شکست فیروزجا برابر نایب قهرمان سابق جهان (عکس)

شب دوم ازمرحله دوم تور آنلاین مگنوس کارلسن با یک پیروزی برای فیروزجا به پایان رسید.

به گزارش"ورزش سه"، شب دوم مرحله دوم تور یک میلیون دلاری مگنوس کارلسن با نام "لیندورس ابی" برای علیرضا فیروزجا نابغه ایرانی که در چهار دیدار شب اول خود پیروزی کسب نکرده بود با دو تساوی ،یک پیروزی و یک شکست به پایان رسید . پس از هشت دور از مسابقات که به صورت  15دقیقه فرصت زمانی و ده ثانیه پاداش در ازای هر حرکت برگزار می شود فیروز جا با یک برد،چهار تساوی و سه شکست و کسب سه امتیاز در رده یازدهم جدول دوازده نفره قرار گرفت.

 

فیروز جا در بازی اول امشب خود در برابر وی نماینده چین مساوی کرد. او در بازی دوم خود برابر دودا از لهستان به برتری دست یافت.وسلی سو از آمریکا رقیب سوم امشب فیروزجا بود که در پایان برابر نابغه ایرانی به تساوی رضایت داد.فیروز جا بازی چهارم را به کاریاکین شطرنج باز مطرح روسی و نایب قهرمان سابق جهان  واگذار کرد تا همچنان از دوران اوج خود فاصله داشته باشد.

 

در پایان شب دوم ناکامورا و کاریاکین  با کسب 5.5 امتیاز در رده های اول و دوم جدول رده بندی قرار گرفتند، رده سوم جدول نیز با 4.5امتیاز دراختیار مگنوس کارلسن قرار دارد.


 این مرحله از  مسابقات پنجشنبه با برگزاری سه دیدار پایانی از ساعت 18:30دقیقه ادامه خواهد یافت که درآخرین  بازی از ساعت 21به وقت ایران فیروزجا به مصاف کارلسن خواهد رفت.

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.