حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685047/42 زمان: 12:26   1399/03/01 بازدید: 3,405

تردید بایرن برای حفظ ستاره کروات

بایرن مونیخ هنوز در مورد دائمی کردن قرارداد ایوان پریشیچ به نتیجه نرسیده است.

 

به گزارش "ورزش سه"، تابستان سال گذشته بود بایرن مونیخ دو بازیکن قرضی به نام های ایوان پریشیچ و فیلیپ کوتینیو را از اینتر و بارسلونا به خدمت گرفت. در صورت تمایل به حفظ این دو بازیکن، باشگاه آلمانی باید در تابستان امسال مبلغی را به دو باشگاه ذکر شده پرداخت کند و اگرچه به نظر آنها علاقه ای به حفظ کوتینیو ندارند، اما هنور در مورد وینگر کروات مردد هستند.

 

 

نشریه بیلد مدعی شد تاریخ مقرر شده برای تصمیم گیری بایرن مونیخ چند روز قبل به اتمام رسیده، اما مدیران باشگاه آلمانی از اینتر خواسته اند مدتی دیگر برای تصمیم گیری به آنها زمان بدهند. در صورت تمایل به حفظ ایوان پریشیچ، بایرن باید مبلغ 20 میلیون یورو به اینتر پرداخت کند و آینده این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

طبق ادعای این منبع، هانسی فلیک به سبک بازی ایوان پریشیچ علاقمند است و از مدیران تیمش خواسته او را حفظ کنند. اما با توجه به مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا، مدیران بایرن هنوز در مورد پرداخت 20 میلیون تردید دارند و از مدیران اینتر زمان خواسته اند. اخبار حاکی از آن است در صورت عدم پرداخت این رقم، ممکن است ایوان پریشیچ فصل بعد در ترکیب اینتر بازی کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.