کد خبر: 1685121/52 زمان: 19:29   1399/03/01 بازدید: 11,874

چراغ سبز اتحادیه فوتبال انگلیس به شاهزاده سعودی

به نظر می رسد که اتحادیه فوتبال انگلیس چراغ سبز خود را به شاهزاده سعودی یعنی محمد بن سلمان برای خرید باشگاه نیوکاسل نشان داده است.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از داغ ترین بحث های فوتبال اروپا طی هفته‌های گذشته موضوع خرید باشگاه لیگ برتری نیوکاسل توسط شاهزاده متمول سعودی یعنی محمد بن سلمان بوده است.

 

در مقطعی گفته شد محمد بن سلمان به خرید باشگاه نیوکاسل بسیار نزدیک شده و حتی قصد دارد بعد از عملی شدن این موضوع برای جذب بازیکنانی نظیر گرت بیل، دریس مرتنس و ... اقدام کند. حتی شایعاتی در رابطه با احتمال سرمربیگری مائوریسیو پوچتینو یا ماسیمیلیانو آلگری در این تیم انگلیسی نیز به گوش رسید.

 

 

 

 

بعد از گذشت چند هفته اما صحبت هایی در رابطه با مخالفت اتحادیه فوتبال انگلیس با خرید باشگاه نیوکاسل توسط بن سلمان مطرح شد و حتی به نظر می رسید که این معامله به بن بست خورده و گفته شد که شاهزاده سعودی قصد دارد برای خرید باشگاه رم اقدام کند.

 

در همین رابطه اما رسانه های سعودی گزارش داده اند که اتحادیه فوتبال انگلیس چراغ سبز خرید باشگاه نیوکاسل را به بن سلمان نشان داده و به این ترتیب نیوکاسل یک بار دیگر به هدف اول سعودی ها برای سرمایه گذاری در فوتبال تبدیل شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.