حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685286/42 زمان: 22:30   1399/03/02 بازدید: 9,554

خاطرات خوش سرمربی ایتالیایی از حضور در چلسی

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی دوران حضورش در چلسی را درخشان توصیف کرد.


به گزارش "ورزش سه"، حدود یک دهه پیش و به مدت دو فصل، کارلو آنچلوتی هدایت چلسی را بر عهده داشت و با این تیم موفق به فتح لیگ برتر هم شد. حالا کارلتو به مرور آن دوران پرداخت و مدعی شد با خیل بازیکنان سرزنی که در اختیار داشت، گلزنی از روی ضربات کاشته کار دشواری نبود.

 

کارلو آنچلوتی گفت: "سال دوم دشوارتر بود، اما سال اول واقعا فوق العاده بود. هدف این باشگاه موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا بود، اما این واقعیت که در سال اول ما لیگ برتر و جام حذفی را فتح کردیم که مهم و مهیج بود.

 

 

عملکرد دیدیه دروگبا فوق العاده بود. در سال اول او 36 گل به ثمر رساند اما ذکر نام دروگبا یعنی فراموش کردن نیکولاس آنلکا، فلورنت مالودا، جو کول، سالومون کالو، میشاییل بالاک در میانه میدان، مایکل اسین، دکو، و در خط دفاعی الکس، برانیسلاو ایوانوویچ و اشلی کول، بنابراین واقعا تیم فوق العاده ای داشتیم.

 

وقتی من وارد رختکن چلسی شدم این تیم حاضر بود و من این تیم را نساختم، بنابراین از تمرین دادن چنین بازیکنان قدرتمندی هیجان زده بودم. تصور کنید وقتی برای نواختن ضربات ایستگاهی مهیا می شوید بازیکنان چون جان تری، الکس، دروگبا و بالاک را داشتیید، بنابراین گلزنی روی ضربات ایستگاهی چندان سخت نبود."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.