حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685309/13 زمان: 10:02   1399/03/03 بازدید: 4,895

درخواست آذری برای گرفتن حق پخش

مدیرعامل باشگاه فولاد از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ می‌خواهد برای دریافت حق پخش تلویزیونی اقدام کنند.

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بازی‌های فوتبال در برخی کشورها تنها با عدم حضور تماشاگران امکان پذیر شده است، در لیگ برتر ایران نیز چنین شرایطی به وجود آمده که به همین منظور باشگاه‌ها امیدوار به دریافت حق پخش تلویزیونی به دلیل افزایش بینندگان بازی‌ها هستند.

 

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان نیز در این رابطه درخواستی از مسؤولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ داشته و در پیامی نوشته است:

 

«فرصت استثنایی فوتبال برای ایجاد یک درآمد فوق‌العاده


در حالی که در تمام جهان در حال حاضر امکان حضور تماشاگران و هواداران در استادیوم‌های فوتبال وجود ندارد، تمام سازمان‌ها و تشکیلات اداره کننده فوتبال که بازی‌های لیگ‌های آنان از طریق تلویزیون پخش می‌شود، این امکان را یافته‌اند که با برنامه‌ریزی اصولی و سیستمی نسبت به طراحی یک برنامه بازاریابی و درآمدزایی، بیشترین درآمد لازم را از فضای موجود ایجاد کنند.


امید است در ایران هم مسؤولین محترم سازمان لیگ و هیأت رئیسه مقتدر و ریاست محترم فدراسیون نیز تا شروع مجدد بازی‌ها از این فرصت استثنائی نهایت استفاده را ببرند و بتوانند درآمد لازم را کسب نمایند.


برای نمونه لیگ‌های هنگ کنگ و سنگاپور در آسیا درآمدی صددرصدی از پخش تلویزیونی ایجاد نموده‌اند.


البته بایستی در نظر گرفت که در بعضی مراکز استانها کیفیت تصاویر تلویزیونی را در حدی که هواداران خانه نشین از آن رضایت داشته باشند، بایستی افزایش داد.»

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.