حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685403/1 زمان: 17:46   1399/03/03 بازدید: 1,825

میزان خسارت به خانه کشتی بعدا اعلام می‌شود

امامی: کشتی هنوز مجوز تمرین نگرفته

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: میزان خسارت آتش سوزی به خانه کشتی بعدا اعلام می‌شود.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، محمدابراهیم امامی در خصوص آتش سوزی ایجاد شده در سالن شهیدصدرزاده فدراسیون کشتی اظهار داشت: چند ساعت قبل، متاسفانه آتش سوزی در خانه کشتی شهید صدرزاده که محل تمرین تیم های ملی است و مجموعه اداری ما آنجا مستقر شده، ایجاد شد که خوشبختانه تلفات جانی نداشت. 

 

وی دلیل این آتش سوزی را فرسودگی عنوان کرد و گفت: دلیل آن فرسودگی و اتصالی سیم های برق بود. خوشبختانه آتش نشانان به موقع رسیدند و آتش مهار شد. در زمان آتش سوزی دبیر، سوریان و عسگری رئیس، نایب رئیس و دبیر فدراسیون آنجا حضور داشتند و مشکلی وجود ندارد.

 

امامی که با برنامه دایره طلایی گفتگو می‌کرد، در مورد میزان خسارت وارده به تجهیزات خانه کشتی گفت: حتما بعدا اعلام خواهد شد. آتش به هرحال به قسمت هایی سرایت کرده است.

 

سخنگوی فدراسیون کشتی همچنین در مورد شروع تمرینات در استان هایی که به لحاظ کرونا سفید اعلام شده، تاکید کرد: مجوزی که برای باز شدن باشگاه ها در شهرهایی که وضعیت سفید دارند، در مورد رشته هایی است که مثل کشتی پرتماس نیستند، کشتی هنوز مجوز تمرین نگرفته، اما امیدوار هستیم که ستاد ملی مبارزه با کرونا، که مرحله به مرحله رشته ها را برای بازگشایی تمرینات و سالن ها اعلام می کند، به زودی مجوز آغاز تمرینات کشتی در مناطق سفید را صادر کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.