حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685701/52 زمان: 12:51   1399/03/05 بازدید: 3,600

موضع باشگاه آرژانتینی در برابر صحبت های ایگواین

به نظر می رسد که باشگاه ریورپلاته هم علاقه زیادی برای بازگرداندن گونسالو ایگواین داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، ستاره آرژانتینی تنها تا سال ۲۰۲۱ با باشگاه یوونتوس قرارداد دارد. از طرف دیگر به نظر نمی‌رسد که باشگاه ایتالیایی علاقه زیادی به تمدید قرارداد با گونسالو ایگواین داشته باشد؛ موضوعی که باعث شده زمزمه های زیادی درباره جدایی این بازیکن آرژانتینی شنیده شود.

 

ستاره خط حمله یوونتوس اما طی روزهای گذشته در مصاحبه ای برای بازگشت به فوتبال آرژانتین و تیم ریورپلاته ابراز تمایل کرد. ایگواین در این باره گفت: " ریورپلاته باشگاهی بوده که همه چیز را به من داده است. آن‌ها باعث شدند که رئال مادرید برای خرید من اقدام کند. در حال حاضر اما نمی‌دانم که چه اتفاقی رخ خواهد داد چرا که فعلاً فکر و ذهن من در تورین است. من می خواهم برای دوران بازنشستگی به حضور در ریور فکر کنم."

 

 

 

 

حالا و در همین رابطه اما کالچو مرکاتو از علاقه باشگاه آرژانتینی برای بازگرداندن گونسالو ایگواین پرده برداشته است. بر این اساس ریورپلاته در حال حاضر مسائل نقل و انتقالاتی خود را مورد بررسی قرار می دهد که یکی از آنها جذب ایگواین از یوونتوس به حساب می‌آید. با این حال ریور می داند که راه دشواری برای توافق مالی با یوونتوس در پیش خواهد داشت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.