حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685748/52 زمان: 16:02   1399/03/05 بازدید: 4,434

یک شخص کلیدی در راه تمدید دوناروما با میلان

به نظر می‌رسد پائولو مالدینی می‌تواند نقش مهمی در تمدید قرارداد جان لوئیجی دوناروما با باشگاه میلان داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد دروازه‌بان ایتالیایی میلان یعنی جان لوئیجی دوناروما در ژوئن ۲۰۲۱ منقضی خواهد شد و او می‌تواند در آن زمان به شکل رایگان راهی هر تیم دیگری شود. از طرف دیگر گفته می‌شود که تیم‌های بزرگ اروپایی از جمله رئال مادرید و یوونتوس خواهان جذب این گلر جوان هستند.

 

 

 

 

حالا در همین رابطه کالچو مرکاتو ادعا می‌کند که مدیر ورزشی و اسطوره باشگاه میدان یعنی پائولو مالدینی می‌تواند نقش مهمی در تمدید قرارداد جانلوئیجی دوناروما ایفا کند چرا که این امکان وجود دارد که گلر ایتالیایی به خاطر مالدینی با میلان تمدید کند.

 

این گزارش همچنین ادعا می‌کند که جدایی جان لوئیجی دوناروما از میلان در تابستان آینده می‌تواند یک فاجعه مالی برای این تیم به حساب بیاید. این دروازه‌بان از آخرین جواهرات باقی مانده در میلان به حساب می‌آید و تمدید قرارداد وی می‌تواند سود بزرگی را برای روسونری به همراه داشته باشد.

 

 

 

 

ممکن است که دوناروما برای کاهش دستمزد خود رضایت ندهد اما با این حال تمدید قرارداد او با میلان می‌تواند بیش از اینها برای این تیم سود به همراه داشته باشد چرا که روسونری حتی در صورت نیاز برای فروش این دروازه بان طی سال های آینده می تواند این کار را با مبلغ گزافی انجام دهد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.