حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1685996/4 زمان: 17:53   1399/03/06 بازدید: 5,874

توضیح پزشک شهرخودرو درباره دو عضو کرونایی این تیم

پزشک باشگاه شهرخودرو نسبت به ماجرای مثبت شدن تست دو عضو این باشگاه به ویروس کرونا واکنش نشان داد و توضیحاتی در اینباره ارائه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، دکتر مجید زاده رحیم در این باره گفت: بنابر اعلام سازمان لیگ مبنی بر تست گیری از اعضای باشگاه های فوتبال، با هماهنگی انجام شده گروهی از پزشکان مجرب دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در کمپ تمرینی شهرخودرو اقدام به تست گیری از اعضا این تیم شامل بازیکنان، کادر فنی ، کادر رسانه و عوامل اداری باشگاه کردند.

 

وی ادامه داد: قرار بود جواب این تست ها دیروز به دست ما برسد که با توجه به تعطیلی عید فطر پاسخ آزمایشات امروز به دست ما رسید و بر این اساس تمامی تست ها  منفی اعلام شد ، اما دو نفر از اعضا باشگاه بعد از انجام تست با علایم بالینی  روبرو شدند که اقدامات پیشگیرانه برای آنها در نظر گرفتیم. با مشاهده و بررسی علائم اعلام شده از سوی این دو عضو باشگاه سریعا آنها را قرنطینه کردیم و در حال انجام اقدامات لازم برای انجام تست مجدد آنها هستیم.


 
دکتر زاده رحیم در بخش پایانی توضیحاتش اعلام کرد: پاسخ آزمایشات تکمیلی را تا شنبه به سازمان لیگ اعلام خواهیم کرد و در خصوص نحوه برگزاری تمرینات کادر فنی تصمیم گیری خواهد کرد. به بازیکنان نیز اطمینان دادیم که در حال حاضر مشکلی وجود ندارد و با توجه به اقدامات پیشگیرانه ای که از قبل داشتیم شرایط برای برگزاری تمرینات فراهم است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.