حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686481/50 زمان: 09:20   1399/03/09 بازدید: 2,997

رئیس فدراسیون ایتالیا

شروع مجدد سری آ پیام امید برای کل ایتالیا است

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا می‌گوید از سرگیری سری آ برای این کشور که در مواجهه با اپیدمی کرونا روزهای سختی را سپری می‌کند امیدبخش خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، گابریله گراوینا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا بعد از مشخص شدن تاریخ شروع مجدد سری آ در این کشور که قرار است از روز 20 ژوئن (31 خرداد) از سر گرفته شود می‌گوید این پیامی امیدبخش برای کل کشور ایتالیا است.

 

 

وزیر کشور ایتالیا وینچنزو اسپادافورا دیروز رسما اعلام کرد که لیگ سری آ از تاریخ 20 ژوئن از سر گرفته خواهد شد. فوتبال ایتالیا از اسفندماه با شروع بحران اپیدمی کووید19 به حالت تعلیق درآمده و تیمهای سری آ تا پایان فصل 12 تا 13 بازی دیگر در پیش خواهند داشت.

 

گراوینا در این باره گفت:" شروع مجدد فوتبال برای کل کشور ایتالیا پیامی امیدبخش خواهد بود. من از این بابت خوشحال و راضی هستم. این موفقیتی است که ما به همراه جناب وزیر اسپادافورا و کل مقامات دولت فدرال در آن شریک هستیم".

 

 

رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا در ادامه گفت:" این پروژه ما با مسئولیت بزرگی همراه است چون قرار است سرمایه‌گذاری قابل توجهی در سری آ، ب و سی انجام شود و البته امیدوارم لیگ سری آ زنان هم در این پروژه شامل شود".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.