حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686509/1 زمان: 12:02   1399/03/09 بازدید: 3,215

اجازه تمرین در سالنی که به نام خودمان هست را نمی‌دهند

عالمیان: بیمه من و برادرم را قطع کردند

ملی‌پوش تنیس روی میز گفت: در این همه مدت مسئولان شهرم تنها یک بار به دیدار ما آمدند و مبلغ ۱۰۰ هزار تومان پرداخت کردند!

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از میزان، نیما عالمیان در مورد برگزاری دیدار با برادرش نوشاد و پیروزی در این مسابقه اظهار داشت: من و برادرم نوشاد تصمیم گرفتیم به دلیل زنده نگه داشتن یاد و خاطره اقبال لطف‌الله‌نسبی مسابقه‌ای را برگزار کنیم تا هم به نحوی خودمان را در شرایط رقابت قرار دهیم و هم متوجه شویم در چه سطحی از آمادگی قرار داریم. خوشبختانه نسبت به تمریناتی که در این مدت پشت سر گذاشتیم آمادگی ما خوب است. منتظر هستیم تا زمان دقیق اردوها توسط مسئولان به ما ابلاغ شود.

 

وی در مورد اینکه چه زمانی راهی فرانسه خواهد شد، گفت: در اوایل مهر برای حضور در تمرینات تیم رامانیچ به فرانسه می‌روم؛ از آنجایی که من نفر دوم تیمم هستم امیدوارم بتوانم نتیجه خوبی بگیرم. سال گذشته برای من خیلی خوب پیش رفت و از عملکردم خیلی رضایت دارم؛ ان‌شاءالله در فصل جاری هم بتوانم همین روند رو به رشد را ادامه دهم.

 

ملی‌پوش تنیس روی میز در مورد شرایط مسابقات گزینشی المپیک تصریح کرد: فعلاً که زمان مشخصی برای شروع مسابقات به ما اعلام نشده است، اما اگر مسابقه‌ای برگزار شود تلاش می‌کنم تا بتوانم همراه با برادرم المپیکی شویم. 

 

عالمیان با انتقاد از مسئولان استان مازندران به دلیل حمایت نکردن از آنها اظهار داشت: متأسفانه بر خلاف مسئولان فدراسیون تنیس روی میز که خیلی جویای شرایط تمرینی ما هستند، اما مسئولان شهرمان هیچ کاری را برای ما انجام نداده‌اند و از همه بدتر اینکه در طول این مدت تنها یک به دیدار ما آمدند و مبلغ ناقابل ۱۰۰ هزار تومان را به ما دادند.

 

وی در پایان گفت: اکنون هم ما بیمه‌ نیستیم زیرا مسئولان ما را بیمه و پس از مدتی هم تصمیم گرفتند بیمه ما را قطع کنند و عجیب‌تر اینکه سالنی را به نام نوشاد در شهر بابل راه‌اندازی کرده‌اند در حالی‌که تاکنون حتی یک بار هم اجازه تمرین به ما در این سالن داده نشده است و تنها زمانی که اردوهای تیم ملی در بابل بوده ما در آنجا تمرین کرده‌ایم. به ناچار پس از این اتفاقات ناخوشایند مجبور شدیم محوطه خانه خودمان را با جرثقیل تخریب و به سالنی کوچک تبدیل کنیم تا در آنجا به تمرین بپردازیم. حتی قول استخدام را هم به ما دادند، اما زیر قول خودشان زدند. 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.