حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1686753/41 زمان: 18:33   1399/03/10 بازدید: 1,114

فرهادی زاد: پیگیر دلیل پرداخت نشدن پاداش ها هستیم؛

قول معاون‌توسعه ورزش بانوان به دختران قهرمان آسیا

معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه دختران فوتسالیست باغیرت مثال بدنی به مصاف حریفان می روند تاکید کرد که پیگیر دلیل پرداخت نشدن پاداشها به ملی پوشان فوتسال بانو هستیم .

 

به گزارش "ورزش سه"، فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان درباره این موضوع گفت: واقعیت این است که دختران ما بدون توجه به پاداش و با عرق ملی و با غیرتی مثال زدنی در مسابقات حاضر شده، همه توان خود را می‌گذارندو به مصاف حریفان خود می روند و قهرمان هم می‌شوند، چون انگیزه کافی برای کار دارند، اما ما هم نباید فراموش کنیم که پرداخت جوایز آن‌ها انگیزه بیشتری در برنامه‌های آتی ایجاد می‌کند.


وی افزود: در خصوص پاداش قهرمانی تیم ملی فوتسال پیگیری کردیم و سرپرست فدراسیون فوتبال هم قول داده است که در صورت فراهم شدن امکان مالی، پرداخت‌ها انجام شود.


معاون توسعه ورزش بانوان وزیر ورزش و جوانان گفت: از طریق آقای نبی پیگیری کردم پرداخت نشدن پاداش‌ها تنها مربوط به تیم ملی فوتسال بانوان نیست و فدراسیون فوتبال تیم‌های دیگری هم دارد که هنوز پاداش خود را نگرفته اند.


وی افزود: در هر صورت پیگیر مطالبات  بانوان هستم، چون معتقدم  پاداش ورزشکار باید به موقع پرداخت شود تا انگیزه‌ها کم نشود.


فرهادی زاد در خصوص احتمال افزایش  پاداش  بانوان فوتسال، گفت: بنظرم فوتسالیست‌ها باید با آرامش کار خود را دنبال کنند و اجازه دهند فدراسیون فوتبال با قوانین مصوب کار‌ها را انجام دهد. واقعیت این است که پرداخت‌ها به زودی انجام می‌شود و ما هم پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.