حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687353/29 زمان: 17:32   1399/03/13 بازدید: 7,623

کمیسیون هنگفت ایجنت رونالدو برای انتقال ژوائو

ژرژ مندس که همه او را به عنوان ایجنت کریستیانو رونالدو می شناسند،ر نقش اصلی را در رقم خوردن گران ترین انتقال تاریخ اتلتیکو برعهده داشت.

به گزارش "ورزش سه"، ژرژ مندس مدیربرنامه های اکثر ستاره های فوتبال پرتغال است و البته ستاره های بزرگ کشورهای دیگر نیز جزو موکلین او محسوب می شوند. مهمترین و بزرگترین موکل او کریستیانو رونالدو است. مندس اخیرا توانست پدیده فوتبال کشورش پرتغال را با رقمی هنگفت به اتلتیکو انتقال دهد که برای بسیاری باورنکردنی بود.

اتلتیکو حاضر شد با 120 میلیون یورو ژائو فلیکس را از بنفیکا به خدمت بگیرد تا گران ترین انتقال تاریخ این باشگاه رقم بخورد.

 

 

 

 

رئیس باشگاه بنفیکا روز گذشته در یک مصاحبه تلویزیونی فاش ساخت که ژرژ مندس بیشترین نقش را در این انتقال ایفا کرده است:« بسیاری می گویند ما به مندس کمیسیون زیادی داده ایم. بله این درست است اما منتقدان احتمالا با فوتبال و داد و ستد در این ورزش آشنایی ندارند. چه کسی فکرش را می کرد برای انتقال ژوائو 120 میلیون یورو نصیب باشگاه شود؟

در این راه مندس کمک بزرگی بود و ما نیز 10 درصد(12 میلیون یورو) به او کمیسیون دادیم. ژوائو ستاره و پدیده بزرگ ما بود و قصد نداشتیم او را مفت از دست بدهیم. برخی حسادت می مکنند و می گویند این مبلغ واقعی نیست یا آن را دریافت نکرده ایم ولی این خلاف واقعیت است.»

 

ژوائو فصل جاری نتوانسته ارزش هایش را ثابت کند و بیشتر درگیر مصدومیت ها مختلف بوده اما دیه گو سیمئونه و سران اتلتیکو اطمینان دارند که او ثابت خواهد کرد، ارزش پرداخت 120 میلیون یورو را داشته است.

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.