حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687481/39 زمان: 12:26   1399/03/14 بازدید: 1,657

25 کرونایی در فوتبال اوکراین؛ لیگ تعطیل نمی‌شود!

فدراسیون فوتبال اوکراین تائید کرد که تیم «کارپاتی لویو» 25 مورد مبتلا به کرونا دارد و به همین خاطر دو بازی آینده اش هم تعلیق شده اند.

به گزارش "ورزش سه"، لیگ اوکراین از هفته گذشته از سر گرفته شده اما یک تیم هنوز هیچ مسابقه ای را انجام نداده است. بعد از این که تست اولیه برخی از اعضای تیم کارپاتی لویو مثبت اعلام شد، بازی این تیم لغو شد و حالا خبر رسیده که 25 نفر از اعضای این تیم به صورت قطعی به بیماری کووید19 مبتلا شده اند.

 

این تیم قرار بود تا 10 روز آینده با تیم های وورسکلا و دنیپرو دیدار کند اما این دو بازی لغو و به زمان دیگری موکول شده اند. در بیانیه فدراسیون فوتبال اوکراین آمده که از بین 65 تست انجام شده، نتیجه آزمایش 25 نفر مثبت بوده و به همین خاطر تمام اعضای تیم به مدت دو هفته در قرنطینه خواهند بود و تمرینات تیم هم برگزار نخواهند شد. بعد از این دو هفته قرار است تست دیگری هم گرفته شود. نکته جالب یک عضو فدراسیون فوتبال اوکراین به خبرنگاران گفته که هیچ کدام از نفراتی که تستشان مثبت بوده، علائم کرونا نداشتند!

 

اما دیگر بازی های لیگ اوکراین همچنان برگزار خواهند شد اما طرفداران اجازه ورود را نخواهند داشت. در مقطع کنونی، 6 تیم بالای جدول لیگ این کشور برای قهرمانی و کسب سهمیه تلاش می‌کنند و شش تیم پایین برای بقا در سطح اول فوتبال. کارپاتی در قعر جدول جای دارد و کاندیدای نخست سقوط به حساب می‌آید.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.