حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687773/1 زمان: 01:39   1399/03/16 بازدید: 3,013

به دنبال میزبانی هستیم تا بدهی‌ها را پرداخت کنیم!

پرهیزکار: قرارداد کادر فنی فوتسال تمدید می‌شود

رئیس کمیته فوتسال تأکید کرد که قرارداد تمام اعضای کادر فنی تیم ملی فوتسال تمدید خواهد شد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، درباره نامه‌نگاری کمیته فوتسال با AFC برای تعویق مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: در یکی، دو روز گذشته نامه‌ای از سمت AFC آمده بود که در آن تأکید کرده بودند مسابقات باشگاه‌های آسیا، باشگاه‌های بانوان آسیا  و چند تورنمنت دیگر قطعاً به تعویق خواهد افتاد، اما تاریخی دقیقی اعلام نکرده بودند. در مورد مسابقات قهرمانی مردان آسیا نیز در این نامه چیزی اعلام نشده بود و فقط گفته بودند تاریخ بازی‌ها به زودی مشخص می‌شود.
 

وی درباره درخواست مجدد ایران برای میزبانی مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا تصریح کرد:بله ما درخواست‌مان را دادیم. ترکمنستان درخواست داده بود تا مسابقات یک سال به تعویق بیفتد اما اگر این اتفاق بیفتد برنامه‌های AFC به هم می‌ریزد. به همین دلیل ما اعلام آمادگی کردیم اگر امکان میزبانی بازی‌ها در ترکمنستان نباشد، ما می‌توانیم از این مسابقات میزبانی کنیم.

 

رئیس کمیته فوتسال در مورد اتمام مدت قرارداد محمد ناظم‌الشریعه در مهر ماه و بحث تمدید قرارداد این مربی گفت: قرارداد تمام اعضای کادرفنی تمدید خواهد شد.

 

«آیا صحبتی برای تمدید قرارداد با ناظم‌الشریعه و همچنین پرداخت مطالبات چند ساله کادرفنی تیم ملی فوتسال شده است؟» پرهیزکار در واکنش به طرح این سوال بیان کرد: بله ما همیشه با ناظم‌الشریعه صحبت می‌کنیم و قرارداد این مربی هم قطعاً تمدید خواهد شد. در مورد مطالبات هم بخشی از بدهی‌های کادر فنی در چند روز گذشته پرداخت شد و به دنبال این هستیم تا تمام مطالباتی که از گذشته باقی مانده را کم کم پرداخت کنیم.

 

وی در پاسخ به این پرسش که «چند درصد از مطالبات کادرفنی پرداخت شده است؟» عنوان کرد: عدد و درصدش خیلی مهم نیست ، مهم هدف فدراسیون فوتبال است که قصد دارد بدهی‌ها را تسویه کند. ان‌شاالله سعی می‌کنیم در آینده هم معوقات  را به مرحله تسویه کامل برسانیم. این بدهی‌ها از گذشته باقی مانده و ما هم تلاش می‌کنیم تا به هر نحوی که شده آن‌ها را پرداخت کنیم.

 

رئیس کمیته فوتسال ادامه داد: یکی از اهداف‌مان هم که به دنبال میزبانی مسابقات آسیایی هستیم، همین پرداخت بدهی‌‌ها است تا با درآمدی که از میزبانی داریم حداقل بدهی‌های فوتسال را پرداخت کنیم.

 

پرهیزکار در واکنش به این سوال که آیا فکری هم برای پرداخت پاداش بازیکنان تیم ملی کرده است یا خیر؟ توضیح داد: خیر! فعلاً نتوانستیم در این مورد کاری کنیم، چون ما در این مقطع در دو فاز بدهی داریم. اول بحث پاداش‌ها و بعد بحث حقوق‌ها است که باید پرداخت شود. همانطور که گفتم ما اول سعی کردیم حقوق‌ها را پرداخت کنیم و بعد تلاش می‌کنیم بدهی‌های دیگر هم تسویه شود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.