حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687786/50 زمان: 09:45   1399/03/16 بازدید: 9,479

"خفه شو و دریبلت را بزن" دوباره جنجالی شد

استاندارد دوگانه مجری آمریکایی شبکه فاکس‌نیوز نسبت به لبرون جیمز و حالا درو بریز، ستاره فوتبال آمریکایی خبرساز شده است.

به گزارش "ورزش سه"، سال گذشته وقتی لبرون جیمز اسطوره بسکتبال آمریکا با انتقاد علنی از دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا پرداخت، لارا اینگراهام یکی از مجری‌های مشهور شبکه فاکس‌نیوز با انتقاد تند از لبرون خطاب به او گفت:" اظهار نظرهای سیاسی‌ات را برای خودت نگه دار. خفه شو و دریبلت را بزن!".

 

 

اما آنچه این مساله را این روزها بار دیگر به یک مساله جنجالی در آمریکا تبدیل کرده تفاوت واکنش این مجری نسبت به اتفاقی مشابه برای یک ورزشکار دیگر است. لارا اینگراهام حالا در شرایطی مشابه به دفاع از درو بریز ستاره فوتبال آمریکایی پرداخته و گفت:" او حق دارد نظرش را اعلام کند و بگوید زانو زدن و پرچم برایش چه معنایی دارد".

 

 

این استااندارد دوگانه واکنش لبرون جیمز را به دنبال داشته و او از لارا گراهام پرسیده که چرا مثل واکنشی که در سال 2018 به اظهارات خودش داشته به درو بریز نگفته بهتر است "خفه شود و دریبلش را بزند".

 

لبرون در واکنش به این ماجرا نوشت:" اگر هنوز متوجه نشده‌اید که تظاهرات در شهرها برای چه ادامه دارد و ما چرا چنین واکنشی نشان می‌دهیم، علتش این است که از این نوع رفتار دیگر خسته شده‌ایم. دیگر از این ساده‌تر می‌شود همه چیز را دید؟ به هم‌قطارهایم هم می‌گویم نگران نباشید، من تا وقتی شاهد تغییر نباشیم دست برنخواهم داشت و ساکت نخواهم شد".

 

 

دیگر ورزشکاران آمریکایی هم به این ماجرا واکنش نشان داده‌اند. کینان آلن یکی دیگر از ستاره‌های فوتبال آمریکایی در این باره گفت:" خب پس، لبرون و کی‌دی باید خفه شوند و دریبل‌شان را بزنند ولی درو بریز که سفیدپوست است حق دارد نظرات متفاوت خودش را داشته باشد. این یعنی نژادپرستی".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.