حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687814/50 زمان: 11:55   1399/03/16 بازدید: 9,438

ستاره تیم ملی فوتبال آمریکا

ترامپ حتی یک روده راست هم ندارد!                                      

مایکل بردلی ستاره تیم ملی فوتبال آمریکا از دونالد ترامپ رئیس‌جمهور این کشور به شدت انتقاد کرده و می‌گوید "یک روده راست در شکم ترامپ پیدا نمی‌شود".

به گزارش "ورزش سه"، در بحبوحه اعتراضها و تظاهرات در شهرهای مختلف آمریکا علیه نژادپرستی که بعد از مرگ جرج فلوید به دست پلیس این کشور آغاز شده، ورزشکاران آمریکایی هم به حمایت از این اعتراض و انتقاد از ترامپ رئیس‌جمهور این کشور برخاسته‌اند. مایکل بردلی ستاره تیم ملی فوتبال آمریکا یکی از این ورزشکاران است که انتقاد تندش از ترامپ خبرساز شده.

 

بردلی در گذشته هم سابقه انتقاد از ترامپ را داشته. او سال 2017 بعد از دستور ترامپ برای ممانعت از ورود مسافرین برخی کشورها به خاک آمریکا گفته بود از این تصمیم ترامپ ناراحت و شرمسار است.

 

 

بردلی حالا بار دیگر با انتقاد از ترامپ او را رهبری فاقد توان رهبری دانست. او در این باره گفت:" ما رئیس‌جمهوری داریم که تهی است. حتی یک روده راست در شکم ترامپ پیدا نمی‌شود".

 

ستاره تیم ملی فوتبال آمریکا در ادامه گفت:" او توان رهبری ندارد. نه رئیس‌جمهور، نه سناتورهای جمهوری‌خواه هیچکدام توان رهبری ندارند. آنها فقط سر جایشان نشسته‌اند و در همه کارهایی که ترامپ در این سه سال و نیمه انجام داده همدستند".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.