حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1687817/50 زمان: 12:20   1399/03/16 بازدید: 3,783

اندی کول

پل پوگبا هنوز هم فوتبالیستی درجه‌یک است

اندی کول مهاجم سابق منچستریونایتد به تمجید از پل پوگبا پرداخته و می‌گوید او بازیکنی درجه‌یک است و در کنار فرناندس و راشفورد می‌‌تواند کلید موفقیت یونایتد باشد.

به گزارش ورزش سه، اندی کول ستاره سابق و مهاجم محبوب سالها پیش منچستریونایتد با تمجید از پل پوگبا ستاره فرانسوی جنجالی این تیم می‌گوید پوگبا همچنان ستاره‌‌ای جهانی و درجه‌یک است و در شروع مجدد لیگ برتر می‌تواند در کنار برونو فرناندس و مارکوس راشفورد کلید موفقیت دوباره شیاطین سرخ باشد.

 

 

اندی کول در گفتگو با میرر در این باره گفت:" قبل از تعویق این فصل به دلیل اپیدمی کرونا منچستریونایتد خیلی خوب کار می‌کرد. آنها دوباره شروع کرده بودند به زیبا فوتبال کردن و پیروزی در بازی‌ها. یونایتد آن روزها شانس خوبی برای بازگشت به جمع چهار تیم اول جدول داشت".

 

مهاجم سابق شیاطین سرخ در ادامه گفت:" من از دیدن بازگشت دوباره پل پوگبا واقعا خوشحال می‌شوم چون معتقدم او بازیکن درجه یکی است. با وجود همه حرف و حدیثهایی که درباره او وجود دارد، او وقتی سرش را پایین می‌اندازد و فوتبال می‌کند، به همه ثابت می‌کند چه فوتبالیست خوبی است".

 

اندی کول در ادامه گفت:" فرناندس که در ماه ژانویه به تیم اضافه شده هم استثنایی است و مارکوس راشفورد هم امسال بهترین فصل خود را داشته. برای همین است که من بی‌صبرانه مشتاق تماشای بازی این سه نفر در کنار هم هستم".

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.