کد خبر : 1690494 | 30 خرداد 1399 ساعت 11:33 | 50,757 بازدید | 2 دیدگاه

واکنش‌ها به شب رویایی بنزما

عشق‌بازی کریم با زیدان، پوشکاش و پدرخوانده!

پیروزی دیشب رئال مادرید مقابل والنسیا بدون شک شب درخشش یک چهره بود؛ کریم بنزما. درخششی که باعث شد امروز او یکی از سوژه‌های اصلی بحث‌های فوتبالی باشد.

به گزارش "ورزش سه"، کریم بنزما در گذشته بارها به عنوان ستاره‌ای که کمتر از آنچه شایسته‌اش است قدر دیده توصیف شده است. بازی دیشب رئال مادرید مقابل والنسیا و دبل بنزما در این بازی بار دیگر بحث درباره استحقاق این مهاجم فرانسوی و کمتر قدر دیدن او را در بین فوتبال‌دوستان مطرح کرده است.

 

 

بنزما ستاره بی چون و چرای بازی دیشب رئال بود. رئالی‌ها در دومین بازی پساکرونای خود حریف قدرتمند‌شان والنسیا را 3-0 و با گلهای بنزما (دوگل) و آسنسیو شکست دادند. یکی از گلهای بنزما سوپرگلی واقعی بود که از دیشب بحث‌های زیادی درباره آن مطرح شده.

 

ولی درخشش بنزما تنها به دبل کردن و به ثمر رساندن گلی تماشایی ختم نمی‌شد. او با دو گلی که در این بازی برای رئال زد توانست آماری خارق‌العاده هم به نام خود ثبت کند. او موفق شد از یکی از اسطوره‌های بزرگ تاریخ رئال، فرانس پوشکاش هم پیشی بگیرد و به رتبه پنجم برترین گلزنان تاریخ لوس بلانکوس صعود کند. نام بنزما حالا در کنار بزرگانی مثل کریستیانو رونالدو، رائول و دی‌استفانو به چشم می‌خورد.

 

نقش بنزما در رئال مادرید: گلهای زده بیشتر از پوشکاش- تعداد پاسهای گل بیشتر از زیدان- تعداد جامهای فتح شده بیشتر از رونالدو. او واقعا قدرنادیده‌ترین ستاره این نسل است؟

 

 

ستایش ادن هازارد از مارکو آسنسیو و بنزما.

 

 

حیرت گزارشگران از گل تماشایی بنزما؛ کریم بنزما برای همیشه قدر نادیده‌ترین مهاجم تاریخ خواهد بود

 

 

کریم بنزما با دویست و چهل و سومین گل خود از فرانس پوشکاش پیشی گرفت. آنهم با گلی که در حد و اندازه فرانس پوشکاش بود.

 

 

بنزما در بازی مقابل والنسیا 8 بار به ادن هازارد پاس داد. تنها کسی که پاسهای بیشتری از بنزما دریافت کرد تونی کروس بود (10). زوج هازارد و بنزما می‌تواند مرگبار باشد

 

 

می‌دانم GOAT من کیست. کریم بنزما

 

 

بنزما در دو فصل اخیر برای رئال مادرید خیلی خوب کار کرده. او به شکلی بی‌رحمانه کمتر از آنچه باید قدر دیده.

 

 

عجب گلی می‌زنه این بنزما!

 

 

گلهای زده در همه رقابتها برای رئال مادرید، بیشتر از فرانس پوشکاش (243) – نفر پنجم بهترین گلزنان تاریخ رئال در همه رقابتها – مشترکا با هوگو سانچس در رتبه پنجم بیشترین گلهای زده در لیگ اسپانیا (164)

 

 

عشق به هم‌تیمی یعنی این. واکنش بقیه بازیکنان رئال در زمان به ثمر رسیدن گل سوم توسط بنزما را با واکنش مارسلو  مقایسه کنید. او یک مادریدیستای واقعی است. به این زودی‌ها کسی مثل او پیدا نخواهد شد.

 

 

کریم بنزما در مقابل 3 تیم برتر لالیگا 2 گل و در مقابل 10 تیم برتر لالیگا 7 گل به ثمر رسانده. او تا این لحظه در لالیگا 16 گله است و بعد از مسی در رتبه دوم جدول گلزنان ایستاده.

 

 

 

 

دیدگاهها