حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692615/2 زمان: 14:02   1399/04/09 بازدید: 8,189

تراکتور؛ تضعیف‌شده ترین تیم تعطیلی کرونا

وقتی ساکت نصف تیمش را نداشت (عکس) 

ساکت الهامی سرمربی تراکتور روز تلخی را برابر نساجی پشت سر گذاشت.

به گزارش "ورزش سه" در حالی‌که در همان ابتدای بازی روی یک غافلگیری نساجی دروازه تراکتور را باز کرد، تراکتوری مالک توپ و میدان شدند و با میدان‌داری بازیکنانی چون سعید مهری و رضا اسدی توپ را از حریف گرفتند و اگرچه روی ضدحملات آسیب پذیر بودند اما بارها و بارها روی دروازه نساجی موقعیت های خوبی را ایجاد کردند.

 

موقعیت‌هایی که اوج آن‌ها، دو ضربه کاشته فوق العاده احسان حاج صفی بود که در هر دو مماس با تیرک دروازه علیرضا حقیقی راهی به دروازه نساجی نداشت و باعث شد تا لیگ برتر ایران از ثبت دو گل زیبا محروم شود؛ الهامی که نیمه دوم را پر امید آغاز کرده بود با افت محسوس بازیکنان تیمش مواجه شد و مجبور شد تا بازیکنانی مانند میلاد فخر الدینی، سعید مهری و ... که در یک ساعت آغازین نیمه نمایش خوب و با طراوتی را داشتند، با استفاده از فرصت پنج تعویض خود از میدان خارج کند.

 

 

نکته مهم درباره تیم تراکتور این است که آن‌ها نسبت به روزهای پیش از شیوع کرونا، چند مهره اصلی خود را در اختیار ندارند؛ مسعود شجاعی (امروز محرومیت‌اش به پایان رسیده)، اشکان دژاگه، عکاشه حمزاوی، جفرسون یوری. در کنار غایبان پرشمار تراکتور، ویلیان میمبلا ستاره پرویی‌ها هم شرایط خوبی برای بازی نداشت و در واپسین دقایق آماده بازی شده بود و در زمان کوتاه حضورش در میدان هم نمایش خوبی را از خود ارائه نکرد.

 

تراکتور با وجود دست بسته سرمربی‌اش در طول مسابقه نمایش خوبی مقابل تیم سختکوش نساجی داشت اما سرانجام سه امتیاز حساس خانگی را از دست داد تا در جدول و کورس مدعیان سقوط کند؛ این شکست باعث شد تا تمامی 24 امتیاز 8 مصاف باقیمانده تراکتوری‌ها در لیگ نوزدهم حکم مرگ و زندگی را داشته باشد. تیمی که بیشترین آسیب را از تعطیلات کرونایی متحمل شده است اما راهی جز، ادامه حضور در لیگ نوزدهم در راه کسب سهمیه ACL 2021 ندارد.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.