حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692939/29 زمان: 17:10   1399/04/10 بازدید: 15,888

دیوید بنتلی:

مشکل زیدان با گرت بیل شخصی است

هم تیمی سابق گرت بیل در تاتنهام معتقد است در حق این بازیکن در رئال بی انصافی صورت گرفته است.

به گزارش "ورزش سه"، گرت بیل سال 2013 بود که به رئال مادرید پیوست ولی از 2018 به بعد شرایط برای او در این باشگاه چندان خوب پیش نرفته است. بیل که همواره در کانون اخبار و حواشی قرار دارد، اطمینان زیدان را هم از دست داده است. در واقع او نه محبوب هواداران است و نه در ایده های زیدان جای دارد. شاید تنها حامی او ریاست باشگاه باشد.

 

 

 

 

بیل با این وجود همواره از تمایلش برای ماندن تا 2022 و پایبند ماندن به قراردادش صحبت کرده است. او فصل جاری تنها سه گل به ثمر رسانده و در شروع مجدد لالیگا نیز مورد توجه زیدان قرار نداشته و اغلب روی نیمکت حضور داشته است.

در اسپانیا بر این عقیده اند که ارتباط بین زیدان و بیل درست نشدنی است و بیل تبدیل به یک معضل برای رئال شده است.

 

دیوید بنتلی هم تیمی سابق گرت بیل در تاتنهام نیز تردید ندارد که زیدان با بیل مشکل شخصی دارد و از نوع رفتارها با ستاره ولزی متعجب است.

او به 888 اسپورت گفت:« بیل خیلی اجتماعی نیست و به همین دلیل برخی فکر می کنند او مغرور و خودخواه است. وضعیت فعلی او در رئال، برایم غیر قابل درک است. معتقدم زیدان مدتهاست از بیل ناراضی است و حتی وقتی بیل در فینال لیگ قهرمانان 2018 برابر لیورپول دبل کرد نیز از او خوشش نمی آمد.

فکر می کنم زیدان با بیل مشکلات شخصی دارد. بیل کاری به کار بقیه ندارد و کارش را انجام می دهد. اجتماعی و خونگرم نیست و این تصور پیش می آید که انسان خودخواهی است. هنوز با او در ارتباطم و متاسفم که در رئال شرایط خوبی ندارد.»

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.