حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1692982/1 زمان: 20:36   1399/04/10 بازدید: 6,810

خوشحالی برد ذوب‌آهن را همان شب تمام کردیم

صادقی: به چیزی جز سهمیه آسیایی فکر نمی‌کنیم

وینگر راست شهرخودرو گفت: در بازی‌های باقیمانده به چیزی جز کسب سهمیه آسیایی فکر نمی‌کنیم.

به گزارش ورزش سه، سعید صادقی که در دیدار با ذوب‌آهن اصفهان زننده دو گل شهرخودرو بود، اظهار داشت: بازی بسیار خوب و روانی بود که هر دو تیم تمام تلاش خود را برای پیروزی به کار بسته بودند اما شکر خدا با تلاش تمامی بازیکنان موفق شدیم سه امتیاز ارزشمند خانگی را از آن خود کنیم.


وی افزود: بازیکنان ما ۹۰ دقیقه فوتبال شادابی را به نمایش گذاشتند که نشان می‌داد کادر فنی ما برای سرحال نگه داشتن بدن بازیکنان چقدر زحمت کشیده است.


وینگر راست شهرخودرو گفت: این سه امتیاز با توجه به وقفه رخ داده بخاطر شیوع کرونا بسیار ارزشمند بود چراکه هدف ما جمع کردن حداکثر امتیازات برای کسب مجدد سهمیه آسیایی است. به همین خاطر هم شادی برای این برد را همان شب تمام کردیم و به بازی‌های بعد فکر می‌کنیم.

 

 

 


صادقی در خصوص دو گل خود نیز یادآور شد: لطف خدا و کار تیمی بود که توسط من تبدیل به گل شد و از اینکه مطمئن بودم هواداران شهرخودرو را پای تلویزیونب خوشحال کرده شادمان شدم.


وی تاکید کرد: پس از این که مسجل شد که باید بازی کنیم، با حمایت آقای حمیداوی و زحمات کادر فنی هدف بزرگی را در سر می‌پرورانیم و انشاالله با دعای هواداران سربلند از این لیگ خارج خواهیم شد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.