کد خبر: 1694393/39 زمان: 15:14   1399/04/17 بازدید: 4,273

عضو هیات مدیره منطقه ویژه اعلام کرد:

بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی است

عضو هیات مدیره سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی اعلام کرد که انتصاب قبلی بهرام رضاییان به عنوان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی همچنان معتبر است.

به گزارش "ورزش سه"، سید احسان میرجعفری با اشاره به طرح موضوع معرفی مدیرعامل جدید باشگاه پارس جنوبی گفت: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از این جهت انتصاب آقای رضاییان را رد کردند که مطابق اسناد و مدارک موجود، پروانه فعالیت باشگاه در سال ۹۶ با ذکر نام بهرام رضاییان به عنوان نماینده سازمان و مدیر باشگاه پارس جنوبی صادر شده است و همچنان معتبر است.


وی با اشاره با انتصاب مهندس خرمدل به عنوان مدیرعامل جدید سازمان منطقه ویژه پارس در ماه‌های اخیر ادامه داد: بر اساس بررسی‌های جامع صورت گرفته مشخص شد پروانه فعالیت باشگاه در سال ۹۶ با ذکر نام آقای رضاییان به عنوان مدیر صادر شده است و هیچگونه تغییر و یا مکاتبه رسمی در راستای تغییر مدیر باشگاه در این سال‌ها صورت نگرفته است و بر همین مبنا سازمان منطقه ویژه خواستار راهبری امور باشگاه توسط آقای رضاییان شده است و در واقع از نظر سازمان منطقه ویژه مطابق پروانه باشگاه همچنان آقای رضاییان مسئولیت اداره باشگاه را باید عهده‌دار بوده و انتصاب جدیدی صورت نگرفته است.


عضو هیئت مدیره سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افزود: مطابق این توضیحات بهرام رضاییان به عنوان مدیر باشگاه پارس جنوبی از سال ۱۳۹۶ منصوب شده‌اند و سازمان لیگ نیز ایشان را به عنوان مدیر باشگاه به رسمیت می‌شناسند. سازمان منطقه ویژه نیز ضمن حمایت از آقای رضاییان از ایشان خواسته تا شرایط لازم جهت ساماندهی تیم فوتبال پارس جنوبی را فراهم آورده تا این تیم با دارا بودن سرمایه مردمی ارزشمند به نتایج درخور دست یابد.


میرجعفری با اشاره به مشکلات باشگاه پارس جنوبی تصریح کرد: شرکت ملی نفت و سازمان منطقه ویژه پارس بنا به نص صریح قانون برنامه ششم توسعه امکان پرداخت وجه به تیم‌های حرفه‌ای را ندارند اما با حمایت و ورود مدیران عامل شرکت ملی نفت و سازمان منطقه ویژه به موضوع با رعایت کامل قانون، ضمن تلاش جهت رفع موانع متعدد موجود، حمایت‌های لازم از تیم پارس جنوبی در حال انجام است و استقرار نظام مالی جدید در این باشگاه به نحوی که اطمینان از تزریق منابع موردنیاز غیردولتی به این باشگاه صورت پذیرد در حال انجام است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.