حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1694848/52 زمان: 09:37   1399/04/20 بازدید: 4,559

کونته: رسانه ها از تخریب من لذت می برند

آنتونیو کونته، سرمربی اینتر معتقد است که تیمش در دیدار برابر هلاس ورونا شایسته پیروزی بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در نخستین دقایق بامداد امروز و از سری مسابقات هفته سی و یکم سری آ مهمان هلاس ورونا بود و در ادامه روند بر نوسان خود با نتیجه 2-2 متوقف شد تا جایگاه سوم جدول را هم از دست داده باشد.

 

آنتونیو کونته پس از تساوی ناامیدکننده تیمش مقابل ورونا گفت: " در رابطه با تلاش و انگیزه تیم هیچ شکایتی ندارم. ما مقابل تیمی بازی کردیم که سرعت بالا یکی از مهمترین ویژگی های آن هاست. اینکه ما روی پرتاب اوت گل خوردیم امری بسیار ناامیدکننده است چرا که اینگونه امتیازات را رها می‌کنیم و آن را در اختیار حریفان قرار می دهیم. با این حال معتقدم که ما در برابر ورونا شایسته پیروزی بودیم.

 

 

 

 

ما در حال انجام کارهای بسیار بزرگی هستیم و فکر می‌کنم که شما می توانید این موضوع را در روند ما تماشا کنید. این واقعیت که 20 امتیاز از دست داده ایم باید ما را وادار کند که به آن واکنش نشان دهیم و پیشرفت کنیم. می‌دانیم که به شکل کاملا احمقانه ای امتیازات زیادی را از دست داده ایم."

 

کونته در ادامه ضمن انتقاد از رسانه‌ها گفت: " فکر می‌کنم که رسانه ها دوست دارند من را تکه تکه کنند و آنها کاملاً با این کار سرگرم می شوند و از آن لذت می برند. من در پایان فصل چیزهای مورد نیاز را مطرح خواهم کرد و اگر احتیاج باشد قطعاً آنها را برای باشگاه توضیح خواهم داد."

 

 

 

 

کونته درباره اوضاع نه چندان خوب کریستین اریکسن در اینتر و نیمکت نشینی او نیز گفت: " من فکر می‌کنم که او اخیراً بازی‌های زیادی انجام داده و ما در حال تلاش هستیم که او را با یک روش و تاکتیک مناسب در ترکیب قرار دهیم."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.