حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695653/47 زمان: 14:51   1399/04/23 بازدید: 15,033

مدیران موفق متاسفانه عوض می‌شوند

حیدری: جام بهانه گیری تقدیم به رقبای پرسپولیس!

سپهر حیدری با کنایه به تیم های رقیب پرسپولس گفته که جام بهانه گیری، مصاحبه و فضای مجازی باید به آن ها داده شود.

به گزارش "ورزش سه"، سپهر حیدری کاپیتان سال های نه چندان دور پرسپولیس و زننده گل قهرمانی این تیم در لیگ هفتم، در گفتگوی تصویری که با ورزش سه انجام داده، به موضوع تنش ها و تهمت ها در فضای فوتبال ایران پرداخته و همچنین درباره علت ناکامی تیم های رقیب پرسپولیس اظهار نظر کرده است. گفتگو با او رادر ادامه می‌خوانید:


* مدیران موفق را عوض می‌کنند
ما ظرفیت های مختلفی را داریم، ظرفیت یک نفر ممکن است در حد قهرمانی باشد و ظرفیت یک نفر این که در حد سهمیه باشد و ظرفیت یک نفر هم در حد این است که تحمل قهرمانی تیمی را ندارد. 9 سال پرسپولیس رنگ قهرمانی را ندید و دلایل مختلفی داشت، یکی عدم ثبات مدیریت در پرسپولیس بود و این موضوع پرسپولیس را بیشتر از استقلال اذیت کرد. حبیب کاشانی موفق بود، او را عوض کرد. گرشاسبی موفق بود او را هم عوض کردند و نمی‌شود برنامه بلندمدت داشت. وقتی شما پوکر قهرمانی می‌کنید شانسی نیست. خیلی ها این را به وزیر نسبت می‌دهند، وزیر تا حالا نه آمده اورلپ کند، نه آمده تیر دو سر بزند و نه چیز دیگری.

 

* بهداشت را تیم ها باید رعایت کنند
استقلال هم تیم بزرگی است، وقتی این تیم قوی باشد، پرسپولیس هم قوی خواهد بود. به این دو تیم باید به یک چشم نگاه کنند. اما این که نتایج پرسپولیس را وزیر رقم بزند درست نیست. ما هیچ وقت دوست نداریم سلامت بازیکن استقلال آسیب ببیند، اما چرا پرسپولیسی ها نگرفتند و تیم های دیگر گرفتند؟ باید یک چیزهایی رعایت شود. من صحبت های وریا را دیدم که یک سری چیزها نقص دارد اما یک چیزهایی را هم باید رعایت کنیم، مثل تونل ضدعفونی که افشین پیروانی شخصا تهیه کرد.

 

 

* باید سه جام با قرعه کشی بدهند!
فکر نکنم کسی از پرسپولیس به ایشان دیگر رای بدهد، او مسئول است، نمی‌شود که یکی در شورای شهر کار کند و بگوید منطقه 8 را ولش کن و بقیه جاها مهم است. درباره پرطرفدارترین تیم ایران و آسیا نباید اینطور صحبت کنند. پرسپولیس نزدیک به 50 میلیون هوادار دارد اما او صحبتی می‌کند و عذرخواهی هم انجام نمی‌دهد. پیشکسوتان استقلال هم در این مدت صحبت های او را انجام دادند و این یک بدعتی است که او ایجاد کرده. برای جام های پرسپولیس باید کامیون بیاورند، این ها انقدر جام نگرفته اند که می‌دانند از کجا باید بخرند! به نظرم باید سه جام را در پایان فصل به قید قرعه به تیم ها بزنند؛ یکی جام مصاحبه، یکی جام فضای مجازی و یکی هم جام بهانه. این سه را بدهند تا بقیه بدون جام نمانند.

 

* سرمربی بارسا هم باید بگوید جام اسنپی؟
چند سال سپاهان و استقلال قهرمان شدند مگر ما گفتیم جام اسنپ است؟ الان رئال وضعیت خوبی دارد، سرمربی بارسلونا مصاحبه کند و بگوید با اسنپ جام را ببرید سانتیگو برنابئو؟ سهراب آدم شجاعی است، پیروز قربانی هم در آبی ها واقعیت را می‌گوید. آدم باید طوری صحبت کند که طرفداران تیم مقابل هم آدم را مسخره نکنند. او پسری نیست که دروغ بگوید. من صحبت هایم همین است که دلیل عدم قهرمانی شما، نداشتن ابزار است و باید تمرکز کنید روی تیم خودتان.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.