حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695750/13 زمان: 22:03   1399/04/23 بازدید: 21,469

همکاری دوباره ۱۲ روز هم طول نکشید؛

پرواز مهاجری از تبریز به سیرجان!

سرمربی جدید ماشین‌سازی دو هفته پس از حضور در این باشگاه راه خود را به سمت یک تیم دیگر تغییر داد.

به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا مهاجری که چهارشنبه دو هفته قبل(یازدهم تیرماه) با عقد قراردادی تا پایان فصل به ماشین‌سازی بازگشته بود، پس از همکاری کوتاه مدت با این باشگاه به پایان فعالیت‌اش در تبریز رسید و تصمیم به جدایی از جمع سبزقباها گرفت تا راهی یک تیم جدید شود.

 

مهاجری که فصل را با نساجی مازندران شروع کرده و تا هفته بیستم لیگ برتر در این تیم بود و پس از آن استعفاء داد، اکنون تصمیم گرفت با ترک ماشین‌سازی حضور در یک تیم دیگر را در طول یک فصل تجربه کند تا به یک رکورد در طول لیگ نوزدهم برسد.

این سرمربی که سابقه هدایت تیم‌هایی همچون سیاه جامگان و پدیده را هم دارد، طی دو هفته اخیر که هدایت نساجی مازندران را بر عهده داشت، دو شکست مقابل نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس تجربه کرد و امروز تصمیم به قطع همکاری با ماشین‌سازان گرفت.

 

این تصویری از تمرین امروز ماشین‌سازی است که رضا مهاجری نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می‌کند؛ جالب اینکه او بدون خداحافظی تمرین تیمش را به اتمام رسانده است.

 

مهاجری که شب گذشته و امروز دوشنبه جلساتی با مدیران باشگاه ماشین‌سازی داشت و حتی در تمرین عصر امروز این تیم نیز حضور یافته بود، پس از این جلسه تمرینی وسایل خود را جمع کرد تا تبریز را ترک کند.

 

این سرمربی با ترک ماشین‌سازی در یک قدمی عقد قرارداد با گل‌گهر سیرجان که با استعفای مجید جلالی بدون سرمربی است، قرار دارد.

 

مهاجری در جریان تمرین امروز ماشین‌سازان گفت‌وگویی خصوصی با آذرنیا، مدیرعامل این باشگاه داشت تا آخرین صحبت‌ها بین طرفین برای قطع همکاری رد و بدل شود

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.