حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1695777/1 زمان: 02:26   1399/04/24 بازدید: 3,236

مسئولان مشکل بیمه ما را حل کنند

گنج‌خانلو: شغل ما مانند کار در معدن سخت است

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: شغل ما مانند کار در معدن دارای سختی زیاد است زیرا بدون هیچ محافظت و اسکورتی به دل جاده می‌زنیم تا تمرین کنیم.

به گزارش "ورزش سه"، محمد گنج‌خانلو در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اینکه آیا مسئولان  راهکاری برای اینکه رکابزنان بدون مشکل به تمرین بپردازند در نظر گرفته‌اند یا خیر، اظهار داشت: ما از مسئولان فدراسیون درخواست کردیم تا در صورت امکان برای ما اسکورت در نظر بگیرند تا با خیلی آسوده تمرین کنیم هر چند که بعید می‌دانم این اتفاق رخ دهد. متاسفانه در مسیر ورزشگاه آزادی که ما تمرین می‌کنیم رانندگان اتوبوس در بیشتر مواقع برای ما دردسرساز می‌شوند.

 

وی افزود: شاید رکابزنی که حرفه‌ای باشد به سختی بتواند در این مسیر سخت به تمرین بپردازد اما برعکس کسی که مبتدی و تازه‌کار باشد، هم به زمین می‌خورد و هم دچار صدمات فراوانی می‌شود. تنها درخواستم این است که مسئولان برای ما بیشتر ارزش قائل شوند. خطرناک‌ترین قسمتی که ما تمرین می‌کنیم اتوبان است زیرا این اتفاق ممکن است باعث مرگ ما شود.

 

عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری گفت: به نظرم اکنون به جای اینکه ورزش برای ما شور هیجان ایجاد کند بیشتر برای ما موجب مرگ شده است. از طرفی نه پولی و نه حقوقی داریم تا به آن دلخوش باشیم. مهم‌ترین مسئله ما داشتن بیمه است اما مسئولان برای این موضوع تاکنون اقدام خاصی انجام نداده‌اند. رشته ما مانند کار در معدن دارای سختی زیاد است. باید بدون هیچ محافظت و اسکورتی به دل جاده بزنیم و تمرین کنیم.

 

گنج‌خانلو با اشاره به اینکه زمان برگزاری لیگ دوچرخه‌سواری مشخص نیست، گفت: تنها منبع درآمد ما ورزشکاران مربوط به حضور در لیگ می‌شود و بهتر است مانند سایر کشورها که لیگ‌های آنها در حال پیگیری است برنامه‌ریزی صورت گیرد تا این اتفاق در کشور ما هم صورت گیرد. واقعاً از این شرایط بلاتکلیفی خسته شده‌ایم.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.