کد خبر: 1695882/39 زمان: 15:32   1399/04/24 بازدید: 10,106

مستندات جدیدمان را به کمیته استیناف می‌دهیم

رضاییان: افاضلی باید به قراردادش پایبند باشد

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی می‌گوید هومن افاضلی هیچ استعفای کتبی به باشگاه ارائه نداده و باید به قراردادش پایبند باشد.

بهرام رضاییان در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره اعتراض باشگاه پارس جنوبی به رای کمیته انضباطی مبنی بر تکرار دیدار با استقلال عنوان کرد: طبق مستنداتی که در اختیارمان است و آنها را به کمیته استیناف هم ارائه می‌کنیم امید داریم که این حکم برگردد و به سود ما صادر شود.


وی ادامه داد: من روز گذشته به صورت حضوری به فدراسیون فوتبال رفتم و توضیحاتی را ارائه کردم. الان هم در حال جمع‌آوری مستندات لازم و جدیدی هستیم. ما لیست بازیکنان استقلال را داریم، مکاتباتی که برای کنسل کردن بازی داشتند و فدراسیون موافقت نکردند را داریم و درباره بازیکنان کرونایی استقلال هم مسائل جدیدی را به استیناف طی یکی، دو روز آینده ارائه می‌کنیم تا بتوانیم حقمان را بگیریم.


مدیرعامل پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که چقدر امید دارد استیناف حکم صادر شده درباره بازی با استقلال را برگرداند، تاکید کرد: ما به عدالت کمیته استیناف و اعضای محترمش امید داریم و انشاالله با مستنداتی که در اختیارشان می‌گذاریم چنین اتفاقی رخ می‌دهد.


رضاییان درباره استعفای هومن افاضلی از سرمربیگری پارس جنوبی بیان کرد: آقای افاضلی استعفای خود را در رسانه‌ها بیان کردند و هیچ مکاتبه رسمی در این خصوص با ما نداشته است. ایشان گوشی تلفنش را هم از دسترس خارج کرده و هیچ خبری از او نداریم.


وی تاکید کرد: ساعت 5 امروز تمرین ما برگزار می‌شود و امیدوار هستیم که ایشان در تمرین حاضر شود و کارش را ادامه دهد. به هر حال افاضلی با ما قرارداد دارد و انتظارمان این است که به این قرارداد پایبند باشد و کارش را جلو ببرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.