کد خبر: 1696999/42 زمان: 20:13   1399/04/29 بازدید: 59,707

کیکه ستین رفتنی است؟

همزاد زیدان، گزینه جدید هدایت بارسلونا!

لوران بلان، سرمربی فرانسوی و سابق پاری سن ژرمن خودش را به مدیران بارسلونا پیشنهاد داده است.

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال به پایان رساندن فصل با کیکه ستین منتشر شده، اما هنوز هم احتمال تغییر روی نیمکت بارسلونا وجود دارد و نشریه اسپورت مدعی شد لوران بلان یکی از گزینه های متحمل برای امضای قرارداد با باشگاه اسپانیایی در روزهای آتی است.

 

 

این نشریه اذعان داشت لوران بلان خودش را به مدیران بارسا پیشنهاد داده و می تواند به سرعت برای امصای قرارداد به توافق برسد. لوران بلان در طول یک سال حضور در ترکیب بارسلونا در گذشته خاطرات خوبی از خود بر جای گذاشته و در این باشگاه چهره ای معقول به شمار می آید. همچنین او مانند زین الدین زیدان روحیه ای آرام دارد و می تواند رابطه خوبی با ستاره های بارسلونا برقرار کند. نشریه اسپورت او را با سرمربی رئال مادرید مقایسه کرده است.

 

یک سال دیگر انتخایات ریاست بارسلونا برگزار خواهد شد و احتمال زیادی مبنی بر تغییر جوزپ بارتومئو وجود دارد. به همین دلیل در حال حاضر کمتر سرمربی بزرگی حاضر به همکاری با بارسلونا رد کوتاه مدت است و بیشتر افرد نگران حضور یک مدیر جدید و عدم تمایل او به ادامه فعالیت خود هستند. امروز همچنین نشریه موندو دیپورتیوو خبر از احتمال حضور پاتریک کلایورت روی نیمکت بارسلونا داد و این شایعات موید آن است که علیرغم حمایت کادر مدیریتی باشگاه از کیکه ستین، هنوز هم احتمال تغییر او تا قبل از دیدار مقابل ناپولی وجود دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.