حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700074/13 زمان: 15:27   1399/05/14 بازدید: 2,305

جواب آزمایش‌ها بیاید، تمرین گروهی می‌کنیم؛

صانعی: کرونا اجازه استعدادیابی نمی‌دهد

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران گزارشی درباره شرایط این تیم در نخستین جلسه تمرینی ارائه داد.

به گزارش "ورزش سه"، علی صانعی درباره شرایط تیم فوتسال جوانان ایران اظهار کرد: اولین اردوی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال را در سال جدید و با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی از امروز آغاز کردیم. هدف از برگزاری این اردو، بررسی وضعیت بازیکنان از نظر جسمانی و فنی است، چراکه بیش از ۶ ماه از آخرین اردوی ما می‌گذرد و به بررسی مجدد شرایط بازیکنان نیاز داریم.

 

او ادامه داد: برای امروز تست‌گیری با رعایت فاصله ایمن را در دستور کار قرار دادیم، چراکه روز گذشته از همه اعضا تست کرونا گرفته شده، اما جواب تست‌ها هنوز مشخص نشده است. بنابر این امکان برگزاری تمرینات پُر برخورد را نداریم. صبح امروز تست‌های آمادگی جسمانی را با رعایت فاصله فیزیکی و پروتکل‌های بهداشتی در گروه‌های سه نفره از بازیکنان گرفتیم و در نوبت عصر هم تست‌های هوازی را به همین روال انجام می‌دهیم. ضمن اینکه تمرینات فنی و گروهی را از فردا و پس از مشخص شدن نتیجه آزمایش‌های کرونا شروع خواهیم کرد.

 

سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰سال ایران عنوان کرد: سه جلسه تمرین فنی را برگزار می‌کنیم و‌ روز پنج‌شنبه گروه نخست بازیکنان از اردو خارج می‌شوند و از روز جمعه همین مراحل را با حضور گروه دوم بازیکنان تا روز دوشنبه تکرار می‌کنیم.

 

او با اشاره به اینکه امکان برگزاری اردوهای انتخابی جدید وجود ندارد، ابراز کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری اردوی استعدادیابی جدید وجود ندارد، چراکه اجرای پروتکل‌های بهداشتی هزینه‌بر است و زمان زیادی هم در پیش نداریم. بازیکنان دعوت شده به این اردو از جمع بازیکنان لیگ برتر و جوانان سال گذشته است که از نزدیک دیدیم. استعدایابی جدید از طریق هیات‌های فوتبال استانی نخواهیم داشت، اما لیگ‌های جوانان، امید و بزرگسالان در فصل جدید را زیر نظر خواهیم گرفت.

 

صانعی در خصوص اردوی بعدی تیم فوتسال جوانان گفت: در اردوی بعدی بازیکنانی که از نظر جسمی و فنی شرایط بهتری در مقایسه با سایر بازیکنان این دو گروه در اردوی حال حاضر دارند را به تیم دعوت می‌کنیم تا تمرینات را به صورت جدی‌تری جلو ببریم و پس از برگزاری چند نوبت تمرینی آنها را آماده حضور در تورنمنت فوتسال کیش کنیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.