حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700235/47 زمان: 14:20   1399/05/15 بازدید: 10,321

زنده روح: از نظر امکانات در حد پرسپولیس و استقلالیم!

زنده روح می‌گوید دیدار با پرسپولیس یک مسابقه معمولی برای گل گهر خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، احمد زنده روح هافبک تیم گل گهر که در این فصل 8 گل به ثمر رسانده، در گفتگو با خبرنگار ما درخصوص وضعیت خودش گفت: خداراشکر فکر می‌کنم وضعیتی که خودم دوست داشتم، این فصل برایم رخ داد و امیدوارم تا پایان فصل هم ادامه داشته باشد و بتوانم برای تیمم مثمرثمر باشم. برای من درخشش در تیم مهم است و آمار گل اهمیتی ندارد. فقط خوشحالم که گل هایم برای تیمم اثربخش بوده است.

هافبک گلزن گل گهر درباره نتایج اخیر تیمش گفت: ما خیلی امیدواریم که در لیگ برتر بمانیم، ما بعد از کرونا امتیازات حساسی را از دست دادیم و شرایطمان سخت شد اما عوامل باشگاه و بازیکنان و کادرفنی شرایط را درک کردند و دیدید که در دو بازی آخرمان روند خوبی را طی کردیم و امیدواریم لیگ را با جایگاه خوبی به پایان برسانیم.

 

وی درخصوص سه بازی آینده و تقابل با پرسپولیس اظهار داشت: ما شرایطمان در جدول طوری بود که باید از تمام بازی ها امتیاز بگیریم و خداراشکر از سه بازی آخر امتیاز گرفتیم. سه بازی آخر هم تک تک تکلیف مرگ و زندگی را دارند. باید از این سه بازی امتیاز بگیریم. یکی از حریفانمان پرسپولیس است که تیم قهرمان است و امکان دارد انگیزه های خاص خود را داشته باشد. اما بازی با پرسپولیس هم مثل بقیه بازی هاست و من امیدوارم در آن مسابقه قدرتمان را نشان دهیم.

احمد زنده روح با اشاره به عملکرد درخشانش در فصل جاری توضیح داد: من در طول همه فصولی که بازی کردم تلاش کردم چیزی که مربی از من می‌خواهد را چه خوب و چه بد انجام بدهم، شاید در چند سال اخیر کمتر دیده شدم اما این فصل لطفی که بازیکنان و کادرفنی ماشین سازی و گل گهر به من داشتند باعث شد که بیشتر به چشم بیای. یک جابجایی در نیم فصل انجام شد که انتظارات را از من در مجموعه گل گهر و شهر سیرجان به وجود آورد و من هم تلاش کردم پاسخ آن ها را بدهم و امیدوارم تا آخر فصل هم هدفی که تعیین کرده بودیم را به خوبی و خوشی تمام کنیم و به آن برسیم. 

 

هافبک تیم گل گهر درباره امکانات این باشگاه عنوان کرد: باشگاه گل گهر باشگاهی است که از نظر زیرساخت و مالی باشگاه فوق العاده ای است اما شاید کم تجربگی باعث شده که باشگاه یک مقدار اذیت شود. فکر کنم ماندن گل گهر و امثال این تیم ها بتواند به فوتبال ایران کمک کند. چیزهایی که در ذهن مدیریت باشگاه است و در دست اقدام است، چیزی کمتر از 4-5 تیم بزرگ فوتبال نیست. امیدوارم که اول تیم در لیگ برتر بماند و بعد مدیریت باشگاه بتواند آن ها را اجرا کند.

او درباره وضعیتش برای فصل آینده گفت: فعلا که تعهدمان روی سه بازی آخر است و امیدوارم این سه بازی با خوبی و خوشی به پایان برسد، در پایان فصل وقت برای فکر درباره پیشنهادات وجود دارد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.