حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1700522/41 زمان: 22:27   1399/05/16 بازدید: 70,800

در روز چهار مرتبه تیرک زنی سپاهان؛ 

قلعه‌نویی با چهره‌ای که کمتر به خاطر داریم ! (عکس)

تیم فوتبال سپاهان شرایط خوبی ندارد و استرس و فشار روانی نیز عاملی بازدارنده در رسیدن این تیم به گل شده است.

به گزارش "ورزش سه"، بازیکنان سپاهان در دقیقه 75 چند بار پشت سر هم به توپ ضربه زدند و توپ هایشان وارد دروازه نشد. در همین بین بود که دو ضربه پیاپی رضا میرزایی که یکی از تعویضی های امیرقلعه نویی به شمار می رود یکبار به تیرک عمودی دروازه علیرضا حقیقی خود و یکبار به تیرک افقی تا این بازیکن چند ثانیه ای شانس و اقبال بد خود را نفرین کند.


پیش از این نیز سروش رفیعی پس از یک کار ترکیبی زیبا با محمد محبی تیرک عمودی سمت چپ علیرضا حقیقی را لرزانده بوده و چند دقیقه پس از دو ضربه رضا میرزایی به تیرک نیز شاهد ضربه سر استنلی کی روش روی ارسال سروش رفیعی بودیم که برای دومین مرتبه تیرک افقی سپاهان را لرزاند.
تیم فوتبال سپاهان این روزها شرایط خوبی ندارد و فشاری که هواداران این تیم ایجاد کرده اند، استرس زیادی میان بازیکنان و همینطور اعضای کادر فنی تیم ایجاد کرده است؛ فشار و استرسی که چهره قلعه‌نویی را به شکلی که می‌بینید درآورده و بازیکنان سپاهان نیز تمرکز لازم را برای تبدیل کردن توپ هایشان به گل از دست داده اند !

 

 

 

این دو تصویر البته در دقیقه 54 بازی ثبت شده ولی به خوبی نشان می دهد که تیم فوتبال سپاهان و در راس این تیم امیرقلعه نویی شرایط خوبی ندارد و از نوع بازی تیمش راضی نیست.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.